Bakterie w moczu (7) Witam! Czy może ktoś z was miał bakterię w moczu o nazwie Klebsiella... sylwia80 Dr Zofia Pankrac.. (9) Mam pytanie czy któraś z foremek byłą pacjentką dr Pankrac? Proszę o opinie? loki czy ktos ma sprawdzony sposob na luszczyce glowy (6) rok temu zaszlam w ciaze,i od tamtej pory mecze sie z tym problemem,pomocy... renia
Okularki dla dziewczynki (3) Witam, Odkupię tanio okularki dla dziewczynki na ok 4-5 lat. Chiałabym kupić... Aniutek79 przeterminowany test (2) witam! Czy przeterminowany test ciążowy pokaże zły wynik?Czy nie koniecznie? Patka Ankieta "NORDIC WALKING - MARSZ PO ZDROWIE"! (1) Witam serdecznie! Jako instruktor Nordic Walking prowadzę badanie o... prywatna Jaki dobry chirurg stomatologiczny? (5) Witam kochani :) Muszę usunąć "ósemkę". Szukam dobrego chirurga... Ola Operacja jaskry i zacmy w Trojmiescie (5) Witam, moja mama wymaga pilnej operacji na oboje oczu, zacma i jaskra.... Grzegorz dr golka ginekolog-kliniczna (1) orientujecie sie ile trzeba czekac do dr Golki na klinicznej?czy sa tam do... chocolate Ginekolog w Invicie (2) Dziewczyny czy mozecie polecic jakas dobra pania ginekolog z Invicty w gdansku?? Asia Wredna i niekompetentna pediatra- Polanowska!!!!!!!!!!!!!!! (2) Ostrzegam przed wizytami w przychodni" Kartuska", przyjmuje tam pediatra... !!! Położna prywatnie szpital Wejherowo lub Puck (2) Proszę o namiary na położną z Wejherowa lub Pucka. Czy ktoś miał jakąś... Lilianka polećcie ORTOPEDE wykonujacego zabiegi na NFZ (6) musze zrobic zabieg dłoni (pochewki) ale na fundusz, znacie kogos godnego... Gosia Dobry dermatolog w Gdańsku (13) Kobietki Czy macie może namiary na DOBREGO dermatologa w Gdańsku? Będę... ilonka82 zdrowie a witaminy (2) Zamiast zażywać drogie i nieobojętne dla zdrowia leki lepiej zapobiegać... flavon częstochowa Pilne! (1) Piszcie albo dzwońcie na mój numer 517 119 716 w sprawie... Kamusiia który szpital, jaki lekarz na operacje przegrody nosa? (3) Bardzo prosze o pomoc. Mam skierowanie na dosc skomplikowana operacje... mal Endokrynolog na Zaspie w Lotni (1) Czy jest tam jakis endokrynolog? Czy tylko ginekolodzy? Monika pokaz masażu dla niemowląt i dzieci -Sobota 10 kwietnia, godz 12 (3) Zapraszam wszystkich rodziców na pokaz masażu dla niemowląt i dzieci, -masażu... peloha zajecia ruchowe (1) RehaMaluszek Miejsce przyjazne mamie i dziecku zaprasza na zorganizowane... rehamaluszek