kosmetyczka (1) Usługi Pani Doroty rewelacjacyjne, po kilku zabiegach widać efekty na twarzy.... klientka fachowa obsługa (1) Pani Dorota to uczciwa, rzetelna a przede wszystkim doświadczona kosmetyczka,... Gosia zawiedziona (2) Przykro ale jestem zmuszona wystawic negatyw gdyż jestem nie zadowolona na... Lucyna
stała klientka (1) Korzystam z usług pani Doroty i pani Kasi regularnie od dwóch lat i jestem... stała klientka ewcia (1) uwazam ze opinia o salonie jest b,nisprawiedliwa. jestem stała klientka od... slawa prawdziwy relaks (1) Miłe, przyjazne miejsce z profesjonalną obsługą w którym można tylko odpocząć... zabiegana mama Super całokształt (1) Sami fachowcy w swoich dziedzinach, zawsze gotowi udzielić rady. Nigdy nie... tajemnicza klientka polecam! (1) Znakomita, fachowa obsluga i przystepne ceny! Agnieszka POLECAM! (1) Najlepszy salon w Trójmieście! Gorąco polecam. Pani Dorota jest... stała klientka POLECAM (1) Polecam Julke - jest pozytywnie zakrecona a przy tym profesjonalistka :)... D. ocena (1) Kolezanka mnie namowila i poszlysmy do salonu na Grobli. srednio mi sie... Monia Świetne miejsce (1) Chodzę tam z przyjemnością. Pani Dorota (kosmetyczka)jest naprawdę... jobi REWELACJA! (1) Bardzo dlugo szukalam salonu, w ktorym bede zadowolona nie tylko z jakosci... aga Klimatyczne miejsce (1) Fantastyczna, profesjonalna obsługa, odprężająca atmosfera. gorąco polecam. Nowa, stała klientka X - opinia (1) gorąco polecam! X