Ela - ocena (1) Polecam dobór obuwia w Zdrowym Pantofelku do wkładek ortopedycznych . Nie... Ela Obuwie na haluksy i wkładki ortopedyczne polecam !!! (2) Kupno butów dla mnie to nie lada wyczyn,noszę specjalne wkładki i ciężko... Barbara S. Katarzyna i Staś - opinia (1) Byliśmy z synem po raz kolejny. SUPER obsługa, profesjonalne badanie.... Katarzyna i Staś
Zdecydowanie polecam !!! (1) Zdecydowanie polecam!!! Duży wybór obuwia do wkładek ortopedycznych :) Iwona Najlepsza obsluga i wygodne buty (1) Kupiłam tam jakiś czas temu buty , jestem bardzo zadowolona, buty wygodne,... Bb Polecam (1) Serdecznie polecam salon obuwniczy Zdrowy Pantofelek. Miła i fachowa obsługa.... Tom Odmowa przyjęcia reklamacji (2) Jestem zawiedziona. Niedawno, pod koniec kwietnia zakupiłam buty firmy rieker... Zawiedziona klientka Świetne buty, profesjonalne porady (1) W tym sklepie oprócz naprawdę porządnych butów, można kupić specjalistyczne... anna wyjątkowy sklep na Karwinach (1) Byłam wczoraj w nowym salonie obuwniczym na Karwinach przy wjeździe na Gryfa... Yanda