Zegarmistrz K. Rudzionek

Zegarmistrz

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 62/68

Jakub - ocena (2) Pomimo faktu ze inni zegarmistrzowie mówili ze zegarek jest do wyrzucenia dał... Jakub Janusz - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam Nie mily apodyktyczny Cena uslugi b droga 100... Janusz Basia - opinia (2) Na super duży plus Słowny, pewny i rzetelny Oby więcej takich usługodawców Basia
RC - opinia (1) Nikt nie chciał naprawić 150 - letniego zegarka, jestem pod wrażeniem -... RC Marcin - opinia (1) Fachowe doradztwo na najwyższym poziomie, pomoc w zorganizowaniu trudno... Marcin Marek - opinia (1) zegarek chodzi super i dokładnie marki orient !!!!! Marek Cobben - opinia (2) Odradzam. Niemiły zegarmistrz. Wrażenie jakbym cofnął się do PRL. Odniosłem... Cobben Zadowolona klientka (1) Mam replikę stojącego zegara niestety po 8 latach podczas nakręcania pękła... Beata Zegarmistrz na wage zlota (1) Niewielu jest tak znakomitych fachowców ,jestem w pełni zadowolony z serwisu... Slawek Rzetelny i sumienny zegarmistrz (2) Zegarek naprawiony z prawidłową starannością i w przystępnej cenie. Bardzo... Łukasz Domek bpiwak - opinia (1) Bardzo pomocny Zegarmistrz. Przede wszystkim sie nie poddaje w szukaniu... bpiwak Takich fachowców brak na rynku (1) Polecam zegarmistrza. Nie jeden zegarek już tam naprawiałem. Też duże stojące... Orzeł polecam (1) W lutym br. oddałem do naprawy dwa zegarki- Rado kwarcowy i Omega mechaniczny... P.Z. dobry fachowiec (1) Oddałam zegarek Omega do naprawy. Usługa wykonana w terminie i za przystępną... Ewa