Żenada i jeszcze raz żenada

Po pierwsze pani z obsługi wiecznie niezadowolan zero uśmiechu a pani z kuchni to osoba która nie powinna pracować w kuchni i na dodatek próbuje wciskać kity jeżel gotuje tak w domu to współczuje rodzinie (pani w okularach)dawno nie jadłam tak ochydnego dewolaja żałuje że nie zrobiłam zdjęcia tego kamlota na którym wygiełam widelec a na dodatek w środku kostka masła nierozpuszczonego oczywiście
A o traktowaniu klientów przez panią za barem szok w dzisiejszych czasach takie osoby nie powinny obsługiwać nie pierwszy raz dzisiaj byłam świadkiem gburowatości tej młodej osoby któa swoja postawą i podejściem do klienta odsrasza ich
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żenada i jeszcze raz żenada

Bardzo nam przykro, że tak jak zwróciłam Pani uwagę nie potrafi Pani odróżnić, sera od masła. Dojrzała kobieta, czy gotuje Pani w domu? Co do oceny, to ocenić Pani powinna swoje zachowanie, nie przystoi wyzywać ludzi ani im ubliżać, to zachowanie poniżej krytyki. Czemu Pani nie wspomniała o tym w komentarzu. Przykro nam, że Pani dziecko musiało tego słuchać i Panią uspokajać wyraźnie było to dla tej młodej osoby Pani zachowanie było żenujące. Swoją postawą zawsze dostosowujemy się do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żenada i jeszcze raz żenada

Droga Pani, to wstyd, że dorosła osoba pisze z takimi błędami. Można było użyć chociaż autokorekty. Pomijając błędy ortograficzne, jest Pani najwyraźniej wrogiem znaków przestankowych. Nie da się brać tej opinii na poważnie, można się tylko pośmiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0