Turyści z Krakowa - ocena (1) Pyszna pizza ,dobrze wypieczona bogata w składniki . Pierogi w Johnsie to już... Turyści z Krakowa super swietna dostawa (1) Przez portal pyszne.pel zamowilem jedzonko o 1420 dzwoniac o o 1550... Marcin Cudownie (1) Jest super! Zmieniliście się! Jedzenie przepyszne pizza giga 33 najlepsza na... Michał9
Syf (1) Ja miałem gume do rzucia w surówce co świadczyć może o tym że niedojedzona... Maciek Polecam Pizza pyszna i świeża (1) Gorąco polecam. Miła obsługa i pizza wspaniała... Dziękuję Ojciec Zdecydowanie polecam (1) Pyszna pizza, od pary miesięcy zamawiam tylko tam. Nigdy nie było żadnych... Gosia Nie polecam (1) Wiele razy jadłam tutaj i mam swoją ulubioną pizzę. Dzisiaj jej nie dostałam,... Maja Polecam (1) szybko, tanio smacznie zarówno dania domowe jak i pizze Rafał Fatalna pizzeria (1) Czas oczekiwania 2 godziny plus 35 min dostawy. Wynik... Pizza zimna i nie do... Pepperoni Nie polecam najgorszy fast w Gdańsku (1) Nie polecam obsługa mimo trzech telefonów nie wykonała pełnego zamówienia... Daniel SUPER Naprawdę bardzo dobra pizzeria (1) Wystrój naprawdę mi przypadł do gustu obsługa miła a jedzenie bardzo dobre... Ma Porażka! (1) Czas oczekiwania na pizzę w lokalu to ponad 40 minut. Pizza nijaka, bez... Ally Nie zamówię wiecej (1) Zamówienie przez pyszne.pl. z wyraźną uwaga aby nie realizować, w przypadku... Wojtek_87 porażka (1) Nie dosc ze czekaliśmy na pizze ponad 2 godziny to pizza byla nie dobra i... kibice Niestety lipa, pierwszy raz będzie ostatnim. (1) Zamowłem pizze Pensylwania w dowozie, w menu kosztuje ona 25,90 zł, sos... D77 Niezłe odkrycie. POLECAM (2) Klientem tej pizzerii zostałem przypadkowo - ulotkowy marketing. Kiedyś... Marcin zdecydowanie Nie polecam. (3) Lokal? Jako lokal obskurny-brudny... Brudna toaleta, muszla toaletowa jak w... Sadessa Nie polecam -pizza dno totalne (2) Pizza bezpłciowa, totalnie bez smaku, ciasto prawdopodobnie mrożone, bardzo... Greg Rozczarowanie, zamówiłem pierwszy i ostatni raz. (1) pizza dotarła ciepła, miła dziewczyna odbierająca telefon to jedyne plusy.... Tomek Zamówienia online (1) W swojej ocenie odniosę się do zamówień online, gdyż tylko w ten sposób... Gosia