Z obsługą bywa różnie, ale jedzenie na miejscu super! (1) W John's Pizza byłam dwukrotnie i dwukrotnie jadłam pizzę w lokalu. Za... Q. świetna (1) Obsługa miła i uśmiechnięta(ładna pani w długich czarnych włosach) pomimo... Zbyszko Żenada i jeszcze raz żenada (3) Po pierwsze pani z obsługi wiecznie niezadowolan zero uśmiechu a pani z... niezadowolona
Jakubcio - opinia (1) Obsługa średnio ogarnia zamówienia i długo się czeka, ale sama pizza bardzo... Jakubcio katastrofa (2) nie do opisania! w butelkach po ketchupie hainz dolewana czerwona breja o... tomek Te wasze tłumaczenia... (1) Zamiawiałem pizzę już kilka razy...za każdym słyszę to samo.. Przepraszamy... Mieszkaniec dobrze (1) Polecam jedzenie dobre obsluga bardzo mila zero stresow o co poprosilem... piotr Jedna z lepszych pizzerii w Trójmieście! (1) Jestem zdziwiony tak słabymi opiniami dlatego postanowiłem napisać swoją.... Adrian POLECAM (1) Obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne, burgery duże i naprawdę smaczne,... Angelika Nie polecam!!! (1) Pizza srednia.Obsluga fatalna.Pan z broda ignorowal nas przez 15 min... Ala strach (1) Pizza z skladnikow z przyslowiowego podziemi...baba odbierajaca telefon... Kasia Ochyda (1) Gdybym byl wlascicielem tego lolalu to chyba spalilbym sie ze wstydu Jak... buzz zdecydowanie nie polecam (1) Czekaliśmy godzinę na dostawę, kierowca nie miał jednak ze sobą całego... niezadowolony klient pizza dobra ale obsługa... (2) Pizza naprawde dobra, ciasto wysmienite, ze skladnikami roznie, raz lepszej... mdm Pizza mniam (2) Pyyyszna pizza, świeże składniki, do tego bardzo sympatyczna obsługa, ciekawy... Kamilalalala Asia - opinia (1) Pamietam jak otworzyli johns pizza na zabiance w zeszlym roku. Pizza byla... Asia