pizza dobra ale obsługa...

Pizza naprawde dobra, ciasto wysmienite, ze skladnikami roznie, raz lepszej raz gorszej jakosci ale obsluga... koszmar. Kobieta odbiera telefon, przezuwa jedzenie tak ze ciezko ja w ogole zrozumiec, zamiast sosu ktory zamawialam dostaje zupelnie inny (pewnie zamiast na zamowieniu skupila sie na swoim obiedzie), mowie to osobie ktora dowozi zamowienia to otrzymalam propozycje "dowiezienia drugiego" - moze bym z niej skorzystala gdybym nie czekala na zamowienie ponad godzine mieszkajac jakies 200m od lokalu.

Jedzac na miejscu nie jest lepiej z obsluga, zamiast najpierw przyjac zamowienie od Klientow kobieta zajmuje sie wszystkim tylko nie tym co trzeba

Do jedzenia nie mam zastrzezen ale pomyslalabym na miejscu wlasciciela nad zmiana personelu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pizza dobra ale obsługa...

Witam,
przepraszam za zaistniałą sytuację. Opisana przez Panią barmanka już tu nie pracuje. Staramy się dobrać odpowiednie osoby na to stanowisko. Natomiast kwestia długiego oczekiwania na jedzenie jest wynikiem dużej ilości zamówień, które realizowane są zgodnie z kolejnością ich składania, a nie odległością od nas. Pizze wypiekane są na bieżąco dlatego czasem czas oczekiwania się wydłuża. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań aby zamówienia docierały szybko i bez pomyłek. Mam nadzieję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy, a Pani będzie nadal chętnie korzystać z naszych usług.

Z poważaniem
Właściciel lokalu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0