Zespół CRAZY- Bojano

Temat dostępny też na forum: Bojano Wesele
Witam,
czy ktoś może wyrazić opinię na temat zespołu Crazy z Bojana z "Centrum Zespołów"? Myślę o ich wynajęciu na wesele stąd pytanie czy ktoś już korzystał z ich usług lub był na weselu prowadzonym przez Crazy?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zespół CRAZY- Bojano

są tak CRAZY że nikt o nich nie słyszał...;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 25

Re: Zespół CRAZY- Bojano

może nazwa odnosi się do zainteresowanych ich wynajmem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Zespół CRAZY- Bojano

A owszem, byłem na weselu przyjaciela, dokładnie wczoraj - kapela naprawdę niezła, wszyscy się bawili na całego i wiem, że paru gości co się żenią w przyszłym roku zamierzają ich wynająć na swoje wesela... To nie jest hehe reklama. Po prostu super głosy, fajna dynamiczna muza i prowadzenie. Pozdro
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Zespół CRAZY- Bojano

A jakieś namiary?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół CRAZY- Bojano

To całe "centrum zespołów" to jakaś ściema
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 25

Żadna ściema, tylko profesjonalna firma skupiająca coraz większą ilość zespołów weselnych :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

O profesjonalizmie nie można powiedzieć na temat tego zespołu. Menager bardzo nas namawiał na ten zespół a okazało się w dzień wesela że grały 2 zupełnie inne osoby. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Wymówką była "grypa żołądkowa'. Repertuar był ustalony a grali co chcieli i robili długie przerwy. Jestem zawiedziona....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21

Nieprofesjonalna grypa żołądkowa... Ogarnij się dziewczyno! Tak pisać może tylko, kto nigdy na to nie chorował.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też byłam na weselu gdzie grał ten zespół . No cóż szału nie ma na swoje wesele bym ich nie wzięła potupajce i tyle. Daleko im do porządnego wokalu ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19

Dziękujemy konkurencji :-)
niezła beka z takich wpisów, ale cóż, szacun! umiesz pisać....
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zespół Crazy - Rewelacja! Serdecznie polecam! Angelika, Romek i Marcin grali na naszym weselu 12 października w Małkowie. Gdybym miał wybierać ponownie zespół na wesele, zdecydowanie wybrałbym ich. Bardzo profesjonale podejście, zaczynając od spotkania organizacyjnego z Romanem. Miła rozmowa przy kawie, o tym jak chcielibyśmy widzieć nasze wesele. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do każdej pary, prowadzą imprezę tak jak chce tego Para Młoda, a nie standardowym szablonem. Żadnego narzucania swojej wizji. Romek pytał o wiele rzeczy, dzięki czemu wiedzieli jakie mamy oczekiwania. Repertuar muzyczny mają bardzo wszechstronny, od starych klasyków, po nowe piosenki znane z radia. Wykonanie piosenek jak i prowadzenie wesela na najwyższym poziomie. Muzyka w blokach tanecznych zróżnicowana tak, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Przerwy pomiędzy blokami krótkie. Współpraca na samym weselu idealna, zarówno z nami oraz naszymi świadkami, jak i z fotografem, kamerzystą oraz obsługą sali. Przez całe wesele byli zaangażowani, cały czas aktywizowali gości do zabawy. Wszystko z uśmiechem na twarzy i pełnią energii. Oczepiny przeprowadzane fenomenalnie, bez przedłużania, z humorem i smakiem. Minęły dwa tygodnie od wesela, a my wciąż słyszymy same pozytywne opinie odnośnie zespołu. Jeszcze raz dziękuję za zapewnienie nam wspaniałej zabawy, będziemy pamiętać ten dzień do końca życia!
Pozdrawiamy, Ania i Daniel
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zespół CRAZY- Bojano

Dramat
Najgorsza orkiestra na której miałam okazję się *bawić*
Brak prowadzenia wesela, zero interakcji z gośćmi, bardzo długie przerwy, utwory do których był ogień to 3 lub 4 max na całym weselu. Po oczepinach zaczęli grać o 2 i widać było że grają bo grają. Młodzi i goście bardzo rozczarowani i niezadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Zespół CRAZY- Bojano

Zgadzam się z ta opinia goście bawili się z grzeczności.. repertuar masakra prowadzenie imprezy również nie był zadowalający. Nie polecam tego zespołu nikomu !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...