Mieszkaniec Gdańska (1) Dwa razy rejestrowałem samochód i dwa razy trafiłem na tą samom... Leszek Rydelek Obsługa telefoniczna klientów Urzędu Miejskiego na MIlskiego (1) Niezwykle sympatyczna pani Ania, Jej pomoc w realizacji rejestracji pojazdu... Barbara Boros Obłędne oczekiwanie na wymianę dowodu rejestracyjnego. (1) 8.08.2018 ustawiłem się w kolejkę na złożenie wniosku celem wymiany dowodu... Tadeusz
Szybko i krótko (1) Miła Pani urzędniczka pomagała mi przerejestrować auto, byłem ????3 w... Dariusz Faktycznie jest poprawa. (1) W lipcu 2015 roku gdy przyszedłem o 8:10 to zostałem obsłużony po 5... Rafał super zmiana , b. mile zaskoczenie (1) rej. auto Pan w urzedzie wyj. profesjonalny wszystko mi wytlumaczyl... leszek Bardzo dobrze (1) Byłem kilka dni temu żeby zarejestrować nowy samochód. Spodziewałem się... Marcin Żal (1) Byłem umówiony przez internet i nic nie załatwiłem bo w Karcie pojazdu ktoś... Stiepan Tragedia (1) Mimo, że byłam tam od 7.30 i miałam numerek, nie mogłam zarejestrować... załamana ODBIOR ZATRZYMANEGO PRAWA JAZDY (1) JAK MOŻNA TAKA KOBIETE ZATRUDNIC zamiat pomoc wszystko utrudnia nie... Kursant