Szybko i przyjemnie (1) Świetny urząd. Mały czas oczekiwania i przyjemni urzędnicy olafl Karta mieszkańca (1) Chciałem wyrobić kartę mieszkańca, pobrałem numerek o 15.30 )(czynne do 17),... Marek Super! (1) Kolejny raz załatwiłam sprawy związane z prowadzeniem działalności w... A.
Prawo jazdy (1) Nie wiem skąd te negatywne opinie. Ostatnio sam wyrabiałem prawo jazdy. Od... Marek Wyrobić prawo jazdy to jakiś śmiech na sali.. (1) Nie polecam . Na prawo jazdy niby trzeba czekać 7 dni roboczych (Tak podaje... No coment.. Nie polecam tego Urzędu (Prawo Jazdy) (1) Osoba zajmująca się telefoniczną obsługą (Prawo Jazdy) jest nie zorientowana... Niezadowolony Mieszkaniec Mój ulubiony urząd (1) Niezależnie od sprawy, którą muszę załatwić, zawsze spotykam się z uśmiechem... Natalia Absolutna rewelacja (1) Nigdy wczesniej nie spotkalam sie z tak mila obsluga w zadnym urzedzie. Az... Ela Dowód (1) Panuje tu spokój i cisza.Ludzi sporo ale nie wiedzieć dlaczego ;) wszyscy... Petentka ;) obsługa na najwyższym poziomie (1) Kolejka płynnie się przesuwa. Szybka i fachowa pomoc. Króki czas oczekiwania... Magda Bardzo miła obsługa - polecam!! (1) Ten urząd odmienił moje postrzeganie tego typu instytucji. Rejestracja... Marcin chore przepisy i ludzie (1) Przepis o tym że trzeba założyć DG a później dopiero dostaniesz od nas... Maciek ekspresowa obsługa w dziale meldunku (1) Od momentu wejścia do urzędu do momentu wyjścia minęło może 15 minut. Polecam... Maria :) (1) Miła obsługa ,szybko można wszystko załatwić ;)polecam Karolina Super pracownicy (1) Myślałam, że śnię, albo jestem w ukrytej kamerze. Joanna Super!! (1) Ekspresowa i mila obsluga, az chce sie zalatwiac! Patrycja jakość w ZOM nr 4 (2) Informacje merytoryczne i kompetencyjne w informacji nierzetelne, zmusiły... Łukasz W Świetne miejsce (1) Urząd na Wilanowskiej to najlepszy urząd w jakim byłam. Obsługa miła,... Karolina Niesamowite (1) Szczerze mowiac to yo jest moim zdnaiem najlepszy urząd w Gdańsku. Załatwiłem... Maciej Moja opinia o Zespole Obsługi Mieszkańców nr 4 (1) Zawsze jak mam cokolwiek do załatwienia to obsługa miła, kompetentna,... Edward