Smaczne polecamy gratulujemy super Konsul (1) Supermiejce smaczne gratuluję.... Eleganckie, super..... Galata Mega pysznie Mega wesoło (1) Elegancki, klimatyczny lokal z przepysznym jedzeniem - zaznaczam że jestem... Anna imix - opinia (1) wyjątkowy lokal obsługa rewelacja, ciepłe miłe wnętrze, jedzonko świeże i... imix
POLECAM! (1) Wyśmienita obsługa, wspaniały klimat i przepyszne jedzenie. Czego chcieć... XYZ Naprawdę warto (1) W Zielonej Papudze zorganizowaliśmy obiad weselny. Bardzo miła i wyrozumiała... LL Kluska - opinia (1) Pyszne jedzenie, przemiła obsługa i znakomita amosfera. Gorąco polecam! Kluska Zdecydowanie tak! (2) Jadałem w wielu miejscach, ale... To jest właśnie prawdziwa restauracja... z... Rafał Lokal godny polecenia (1) Zorganizowaliśmy w tej restauracji obiad weselny. Jedzenie było wyśmienite, a... Ania i Tomek Jan Przedwojski - opinia (1) Restauracja godna polecenia,sprawna obsługa,doskonałe potrawy,sympatyczne... Jan Przedwojski ZADZIWIENIE W CENTRUM MIASTA! (1) W centrum miasta niepokaźny budynek,polecono mi to miejsce. Początkowo lekko... Patrycja K POLECAM (1) Wszystko w 100% pozytywnie! Polecam :)))) Z pewnością tam powrócę- miła... Rafał POLECAMY !!! (1) W "Zielonej Papudze" odbył się nasz uroczysty obiad weselny. Restaurację... Wiesia z mężem ZDECYDOWANIE ODRADZAM !! (3) Jedzenie owszem dobre, ale jeżeli ktoś ma nadzieję, że po przyjeciu weselnym... GOŚĆ Brawo dla Kucharza! (1) Wybralismy sie na spotkanie firmowe do restauracji na obiad. Przesympatyczna... Jacek Narkos Polecam (1) Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Miły wystrój, miejsce z klimatem, ceny... Basia Bardzo dobry lokal (1) Chociaż lokal z zewnątrz wygląda niepozornie wręcz zniechęcająco a wystrój... Michal Restauracja referencyjna w porównaniu do innych w Trójmieście (1) Dania jak domowe - super, białe serwetki, świeże kwiatki, miła atmosfera,... Piotr zdecydowanie polecam !!!! (1) 29 sierpnia br w restauracji Zielona Papuga odbyła się nasza impreza weselna... MAGDA Rewelacja!!!! (1) Polecam ten lokal na wszelkie okacje. Atmosfera jak w domu, a jednocześnie... monika W Obronie ZIELONEJ PAPUGI (1) Rzadko mi się zdarza, by reagować emocjonalnie na opinie innych. Jednak kiedy... Julia Kowalska