Nastrojowo i klimatycznie (1) Odkryłam miejsce, w ktorym przy miłej i niesłychanie sympatycznej obsłudze... Małgosia Gorąco polecam (1) W ostatni weekend bylam w restauracji "Zielona Pauga" na spotkaniu... Barbara pyszne jedzonko (1) Trafiliśmy na Zieloną papugę ukrytą w małej uliczce Wrzeszcza z polecenia... ewa
elżbieta - opinia (1) Wnętrze z klimatem,obsługa sumpatyczna,jedzonko również ,muzyczka l... elżbieta Super (1) Polecam wzsystkim,miałam kłopot z choroba lokomocyjna synka,skorzystałam z... magdalena GORĄCO POLECAM (1) Odwiedziłam restaurację wraz z mężem w naszą 5 rocznicę ślubu. Był to... Irena Cud miód :) (1) W imieniu Poszukiwawczego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego chciałbym... Karol Ligmann Ewa - opinia (1) polecam wszystkim którzy chcą w ciepłym wnętrzu, przy sympatycznej muzyce... Ewa jak w domu (1) zostałam tam zaproszona na kolację..spokojna uliczka,niepozorny domek a w... Angelika mojalubiona restauracja (1) byłam już ponad 20 razy, w różnym towarzystwie, także wybrednych... Barbara sss - opinia (1) Bardzo miła obsługa smaczne potrawy szanujaca osoby niepełnosprawne... sss