Zima

Czy w tej wsi drogowcy pracują? Tuchomską to jeździć się nie da warstwa śniegu a pod spodem lod dramat!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2


Mia kazdego loda mozna ujarzmić...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Zima

Proponuję się do Gdańska przejechać, tam są odśnieżone tylko główne drogi i jakoś ludzie żyją. Czas się przyzwyczaić że na wsi mieszkamy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Idac ta droga myslenia mozna tez wywnioskowac, ze na wsi jestesmy wiec nie powinnismy placic podatkow, gmina powinna sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

A co ma wspólnego mieszkanie na wsi z niepłaceniem podatków, bo chyba nie rozumiem, czy może sugerujesz że podatki to taki wymysł ostatnich lat, bo się miastowi sprowadzili
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zima

Tu nie chodzi o to czy to miasto czy wieś, wszędzie powinno być odśnieżone bo tu chodzi o bezpieczeństwo tyle w temacie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zima

Najpierw narzekaliście na dziury w drodze - wylali wam asfalt, teraz śnieg przeszkadza - proponuję przeprowadzkę do Afryki, tam nie ma śniegu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Zima

Każdy ma to, na kogo głosował. Już dawno powinno się przewietrzyć Urząd Gminy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

vanzjeb zajmuje się utrzymaniem. Prywate robi gość traktorem. W łapska bierze i pod domem masz zamiecione, no powiedzmy, bo do sąsiadów zagarnie twoj snieg.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie zgadzam się. Ja na nich nie głosowałam, a mam co mam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też nie głosowałem na te kolesiostwo, więc jesteśmy w miejscowości. Niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popełniłem błąd (sorry), miało być w mniejszości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz to szczęście, ze mieszkasz na Tuchomskiej. Jako jedna z nielicznych dróg w Baninie macie porządną ulicę. Ja osobiście jestem zadowolony, że spadł śnieg. Traktor jeździ raz dziennie i bez płyt Yomb mam nawierzchnię jak na A-1.
Malkontencie przez 11 miesięcy masz idealną drogę, a dla większości mieszkańców Banina marzeniem są płyty Yomb na swojej ulicy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...