Źle się dzieje!!!

Proszę sprawdzić ile ta szkola szuka nauczycieli... wczoraj widziałam, że jest oferta dla nauczyciela historii, wosu, etyki i informatyki. Wcześniej byly ogloszenia dla anglistów i edukacji wczesnoszkolnej
Szok!
Ze szkoły odchodza doceniani przez nas (rodziców) nauczyciele !
To będzie ostatni rok naszej współpracy z tą placówką. Czekamy tylko, aż nasze dziecko zakończy etap edukacyjny!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak z ciekawości - nie wpadła Pani na to, że po zmianach systemu szkolnego może być potrzebnych więcej nauczycieli? I że może być utworzona więcej niż jedna pierwsza klasa (ja o tym na przykład słyszałam podczas dni otwartych). Że szkoła zgodnie z treścią ogłoszeń się rozwija?
Nauczyciele już się żegnali z dziećmi oficjalnie, czy tylko Pani niepotrzebnie sieje panikę? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Moje dziecko chodzi do Te Vizji od roku i szczerze mówiąc do tej pory nic mnie nie zaniepokoiło. Nie zauważyłam zmiany żadnego z nauczycieli jeśli chodzi o wymienione przedmioty. Generalnie zastrzeżeń nie mam bo nie ma co ukrywać ich oferta edukacyjna jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych tego typu placówek w Gdańsku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dowiedziałam się, że nie chodzi o zmianę nauczycieli, ale o ich zwiększoną liczbę z powodu rozwoju szkoły. Jak wspominałam - najpierw trzeba mieć jakiekolwiek rozeznanie, by ewentualnie panikować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

Bardzo się Pani myli. Na daniach otwartych powiedzą Pani wszystko, co Pani chce usłyszeć. Czy uważa Pani, że idąc do szkoły zrobić "rozeznanie" powiedzą Pani: mamy problem z kadrą i przez miesiąc jedna z klas nie miała ważnego przedmiotu? I tak, nauczyciele żegnali się z rodzicami, odeszło po tym roku szkolnym 4 nauczycieli i zdaje się, że to nie koniec. 4 to już chyba daje do myślenia, prawda. Zresztą, niech Pani słucha kogo chce, ja również nie polecam.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moje dzieci uczęszczają do TE Vizja od początku jej istnienia. Jeszcze trzy lata temu pisałam na forum, ze jest to szkoła godna polecenia. Teraz zdecydowanie wycofuję się z tego stwierdzenia. Brak dobrych nauczycieli (z pierwotnej, naprawdę dobrej kadry pozostało tylko trzech nauczycieli z prawdziwego zdarzenia) i zatrudnianie na ich miejsce nauczycieli naprawdę słabych, niepotrafiących przekazywać wiedzy, to tylko jeden z wielu minusów tej placówki. Jeżeli ktoś tu pisze o rozwoju placówki, to naprawdę nie wierzę, że jest to rodzic dziecka tam uczęszczającego. Większość rodziców poszukuje miejsca w innych placówkach prywatnych. Niestety, brak miejsc powoduje, że jeszcze tkwimy w Vizji. zdecydowanie nie polecam i przestrzegam, że wizja szkoły roztaczana przez jej "władze" ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie się zgadzam.. Kompletnie inna wizja przy zapisywaniu dziecka, a kompletnie inna rzeczywistość później. Ja mojego synka stamtąd zabieram. Dyrekcja typowo "systemowa". Niestety, to nie dzieci są w tej placówce najważniejsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0