. - ocena (1) Tragiczna szkoła z koszmarnym systemem edukacyjnym, słabą kadrą dydaktyczną... . Szymon - opinia (1) Dołączam do grona zadowolonych rodziców, a dzieci z pewnością też do wielu... Szymon Mama - opinia (1) Zero przygotowania pedagogicznego, Kadra słaba, zasady jak w wojsku. Brak... Mama
Angelika - opinia (1) Zaczynaliśmy od przedszkola, teraz córeczka chodzi do 5-tej klasy szkoły... Angelika Ania - opinia (1) Zajęcia informatyczne to świetna opcja. Mam to na miejscu w szkole, a... Ania Daria - opinia (1) Czytałam opinie i wybrałam tak dla córki tą szkołę. Przekonało mnie też to że... Daria Monia - opinia (1) polecam i to bardzo! Szkoła jest super Monia Kinga - opinia (1) Nie byłam przekonana o prywatnej szkoły, ale po którejś pozytywnej opinii... Kinga Mati - opinia (1) Szkoła prywatna to bardzo dobry wybór, Te Vizja stanęła na wysokości zadania... Mati Kasia - opinia (1) Nie wiedziałam, że wybór szkoły podstawowej jest tak ważny, no ale też nie... Kasia mariolka - opinia (1) Ze szkoły podstawowej jestem zadowolona, najbardziej to moja córka. Jest w 4... mariolka Olek - opinia (1) Ocena na maksa - jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Córka sobie chwali i... Olek X - opinia (1) Nie polecam ,ze względu na relacje dzieci w które ingerują rodzice.Chora... X Piotrka - opinia (1) Dużo rzeczy można opowiedzieć o tej szkole, ja zawsze wypowiadam się w samych... Piotrka Klara - opinia (1) Porównywałam kilka szkół w okolicy i dobrze się stało, że wybrałam Te Vizje,... Klara Milenka - opinia (1) Zapisaliśmy córkę do szkoły podstawowej i już po pierwszym roku żałowaliśmy,... Milenka Super Mama - opinia (2) Muszę pochwalić tą szkołę za świetne podejście do nauki online;) Poradzili... Super Mama Julia M. - opinia (1) Nasze dziecko właśnie skończyło 6 klasę w tej szkole. Jestem pewna, że wybór... Julia M. AnnaG - opinia (1) Nasze dziecko zaczęło naukę w tej szkole od września. Za długo nie... AnnaG Julia - opinia (1) Dziecko na początku chodziło do innej Szkoły Podstawowej i postanowiliśmy je... Julia