Jolanta - opinia (1) Nauka w tym przedszkolu dla mojego dziecka jest po prostu świetna. W bardzo... Jolanta marianna032 - opinia (1) Program realizowany od A do Z na odpowiednim poziomie i nawet nie... marianna032 Gdansk Te vizja (2) Nikomu nie polecam tej szkoly. Watpliwy poziom gwarantowany przez... Rodzic
neo - opinia (1) Od razu zauważyliśmy świetną atmosferę w szkole, grupy zajęciowe nie są duże,... neo Elżbieta W. - opinia (1) Od razu po przedszkolu zapisaliśmy tu córkę właśnie do szkoły podstawowej. Od... Elżbieta W. Źle się dzieje!!! (7) Proszę sprawdzić ile ta szkola szuka nauczycieli... wczoraj widziałam, że... Poirytowani rodzice Marta - opinia (1) Jedna z najlepszych szkół w Gdańsku. Sympatyczne grono pedagogiczne, ciekawe... Marta Super (1) I ja należe do grona zadowolonych rodziców. Wybór tej szkoły okazał się... Kasia Wiecka polecam! (1) Według mnie to najlepsze przedszkole niepubliczne w Gdańsku :) Profesjonalna... Magda Goj dobra szkoła (1) W skali 1-5 przyznaje podstawówce Te Vizja mocną 5. Za całokształt! Super... Jacek Cygan Bardzo dobre i przyjazne przedszkole (1) Córka uczęszcza do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką... Dorota dobre przedszkole (1) syn chodzi do grupy 3,5 latków w Te Vizji. Na początku miałam obawy jak... Weronika J fajne przedszkole (2) przedszkole jest w mojej ocenie ok. Przenieśliśmy się tu z placówki... Ania Rosa Nie polecam! (2) Zapisalam dzieci do Vizji, ponieważ było to jedyne przedszkole w najbliższej... Mama rodzic ucznia (1) stanowczo odradzam!!!!przerost formy nad treścią, duża rotacja kadry,... rodzic Dobra szkoła podstawowa w Gdansku (1) Moje dziecko uczęszcz do tej szkoły drugi rok. Oprócz kilku małych... Zadowolona Bardzo polecem tę szkołe! Jestem z niej bardzo zadowolona! (1) Ja też mam dziecko w tej szkole i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni! Bardzo... mama40 słabe podejscie do rodzica (1) Wiele do życzenia jestem rodzicem dziecka który chodzi do klasy III szkoła... mama to ja Bardzo polecam szkołę (1) Mój syn chodzi do szkoły TE Vizja na Morenie, jestem pozytywnie zaskoczona... Anix