Żłobek Bursztynek

Żłobki

Gdańsk, Wilanowska 16

Agnieszka - ocena (1) Córka uczęszcza do żłobka od około roku, widzę pozytywny wpływ na jej rozwój.... Agnieszka Mama Kazimierza - opinia (1) Szczerze polecam Żłobek nr 11 Bursztynek. Synek chodzi do placówki chętnie,... Mama Kazimierza Rodzice Jasia - opinia (1) Bardzo polecam żłobek bursztynek! Panie opiekunki z grupy pierwszej są... Rodzice Jasia
Rodzice Maksia - opinia (1) Polecamy żłobek Bursztynek. Najpierw chodził do niego nasz starszy syn, a... Rodzice Maksia Joanna - opinia (1) Z calego serca Polecam Żłobek Bursztynek. Panie są cudowne, opieka znakomita,... Joanna Paulina - opinia (1) Jestem zadowolona ze żłobka bursztynek i polecam gorąco ! Synek zawsze... Paulina Marta - opinia (1) Gorąco polecam ten żłobek. Zarówno Panie w grupie jak i Pani Kierownik nigdy... Marta Najwyższy możliwy poziom, pod każdym względem :) (1) Jednym słowem rewelacja! Każdemu rodzicowi życzymy, by ich pociechy trafiły... Rodzice Ignasia Super! (1) Czysty, nowy żłobek (otwarty w 2016), a przede wszystkim Panie bardzo... MAMA Krzysztof - opinia (1) Bardzo polecam żłobek Bursztynek. Panie opiekunki są bardzo miłe i serdeczne.... Krzysztof Polecam (1) Żłobek bardzo, ale to bardzo polecam. Córka zaczęła chodzić jak miała 1,5... Paulina Najlepszy żłobek (1) Chciałam bardzo podziękować, za wspaniałą opiekę nad naszą córką. Agatka... Mama Polecam (1) Z całego serca polecam Żłobek Bursztynek. Moje dziecko trafiło tam na przerwę... Maja ZADOWOLONA (1) Jako mama jestem zadowolona ze żłobka. Co prawda to moje pierwsze dziecko,... Zadowolona mama Jaka cena taka.. (1) Dużym plusem jest wysokość czesnego oraz to że przy mocno chorujacych... Marta całkiem ok (1) Nowo otwarty żłobek jest bardzo ładny, dużo zabawek, super jedzenie. Słabo... Marta