Gdański Zespół Żłobków

Żłobki

Gdańsk, Piastowska 92

Katarzyna - ocena (1) Cudowne miejsce! Placówka leciwa, ale zadbana i oferująca absolutnie wszystko... Katarzyna Maciek - opinia (1) Fantastyczne miejsce do którego mój syn chodził z dużą chęcią. Bardzo... Maciek Super miejsce dla pociechy (1) jesteśmy bardzo zadowoleniu z czasu, który córka spędziła w żłobku... Kuba
świetna kadra (1) Żlobek polecam, świetna opieka dziecko z chęcią chodzi na salę, nauczył się... ppp polecam (2) jestem zachwycona! Polecam dzieci robią duże postępy, panie opiekunki ciepłe... Ola serdecznie polecam (1) Moja córka chodziła do żłobka nr 2 od 7 miesiąca życia do końca lipca... zadowolona mama Marianki polecam (1) Serdecznie polecam ten zlobek.opieka profesjonalna,panie sa milei... ... super :) (1) moja córeczka chodzi tam od ukonczenia 5 m-ca super panie i opieka zabawy... zadowolona mama super żłobek (1) serdecznie polecam wszystkim rodzicom maluszków ten żłobek, moja córka... mama Natalki Super opieka, (1) Moja corka chodzi obecnie do 4 grupy. Bardzo chwale sobie opieke. Panie sa... Urszula Konczylo gorąco polecam (1) Świetna opieka, mój synek przeszedł wszystkie 3 grupy (obecnie są 4) i zawsze... zadowolona mama