Wspaniała opieka (1) Chciałabym wszystkim polecić żłobek "Nutka" wspaniałe opiekunki w grupie... Martyna fajny żłobek (1) Syn chodzi do żłobka od września. Jest bardzo zadowolony, wchodzi na salę z... Efik Nie polecam (1) Moje dziecko bez problemu chodzilo do prywatnego zlobka. Jak zwolnilo sie... Pani Ola
Żłobek dla Maluszka (1) Nasz synek rozpoczął przygodę ze żłobkiem Nutka w wieku 11 miesięcy, dziś ma... K Żłobek godny POLECENIA (1) Dlaczego ten żłobek a nie niania?, bo: - zawsze wiem, czy dziecko było... Mamuśka dwóch synów Żłobek na 6 + !!! (1) 20 lat temu moja wnuczka Kasia i 17 lat temu mój wnuk, Kuba uczęszczali do... Danusia Po prostu rewelacja (1) Dzis idzie tam moj drugi syn i gdybym miał polecic to tylko Żłobek nr 4!... Marcin ogromne dzięki:) (1) Moja córka uwielbia chodzić do tego żłobka. Od samego początku nie było... basiulat mamasynkow (1) Od 2007 roku korzystam z usług żłobka - najpierw jeden synek a terez drugi.... mamasynkow żłobek nr 4 (1) Wszystkim rodzicom bardzo polecam ten żłobek. Kiedy oddawałam syna w ręce Pań... Mama Zadowolona (1) Polecam wszystkim mamom i ich dzieciom. Opieka wspaniała. Córka chodziła do... Mika rewelacyjna opieka dla najmłodszych (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją córeczką. Dziecko bardzo lubi... mama Oli BARDZO ZADOWOLONA BABCIA (1) MÓJ WNUCZEK CHODZIŁ DO TEGO ŻŁOBKA PRZEZ 2 LATA . PANIE OPIEKUNKI TO BARDZI... BABCIA ANIA bardzo polecam (1) Moja córka chodzi od żłobka od września 2009 i nie zamierzam tego zmieniać.... Smok Suuuuuuuuper!! (1) Moj synek chodzi do tego zlobka od jesieni 2008 i jestem mega zadowolony.... m Opinia (1) najlepszy żłobek ze wszystkich znanych. Doskonała kadra, wspaniała opieka,... babcia Wiktorii Lembicz Warto posłać dzieci do Żłobka nr 18 (1) Mam dwójkę dzieciaków (syn chodzi do pierwszej grupy, córka do trzeciej) i... Natalia Sadowska SUPER ŻŁOBEK (1) Moim zdaniem jest to najlepszy żłobek.Panie opiekunki są bardzo miłe i... zadowolona mama SUPER!!! (1) Żłobek jest świetny, panie genialnie opiekują się dziećmi, mój synek bardzo... marta jestem za! (1) Drugi syn juz tam uczęśżcza. Wspaniałe i kochane ciocie zajmują się... Alina