Ala Czmiel - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z tego żłobka, poprzednio dziecko było w żłobku... Ala Czmiel Polecamy i tęsknimy ! (1) Bardzo polecamy żłobek Berek, synek uczęszczał 2 lata, jestem pełna podziwu... Mama Kacpra Najlepszy żłobek w Gdańsku!! (1) Gorąco polecam żłobek "Berek" !! Moja córka uczęszczała do "Berka" przez 2... Anna
polecam (1) Z calego serca polecam ten zlobek! Corka chodzi od miesiaca. Bardzo chetnie,... Zadowolona Super Żłobek - polecam!!! (1) Mój syn bardzo lubi to miejsce. " Ciocie" bardzo opiekuńcze, zawsze... Ania super żłobek (1) Nasz synek chodzi do żłobka już drugi rok. Jest zachwycony, wraca... Monika Polecam (1) synek chodzi do żłobka 7miesięcy... Bardzo lubi chodzić do żłobka ..Jest tam... Sylwia asia - opinia (1) Bardzo fajne i oddane opiekunki. Dzieci maja dodatkowe zajecia, ktore moja... asia POLECAM!!! (1) MOJE DZIECKO UWIELBIA TAM CHODZIĆ, WIĘC CHYBA NIC WIĘCEJ NIE TRZEBA DODAWAĆ:) MAMA MAŁGOSI Mieliśmy szczęście, że TAM trafiliśmy! (1) Wspaniała kadra - z prawdziwym powołaniem. Bez wyjątków. Cóż można więcej... K.Misztal Chciałbym żeby wszystkie żłobki były takie. (1) Dyrektorka i kadra tego żłobka zasługuje na order uśmiechu, mam nadzieję że... B. Roman Super Żłobek, Super Pani Kierownik i obsłga no i .... Super Ciocie :) (1) Pozdrowienia od Nelki ;) A.S. pozdrawiam (1) moje dziecko chodziło do tego żłobka i jestem bardzo zadowolna z tego powodu mama