Złota róża

Sale okolicznościowe

Gdańsk, Kartuska 389

Nicola - opinia (1) 12.06.21 odbyło się Nasze wesele i jestem zachwycona, gdyż: - właścicielka... Nicola Rewelacja (1) Serdecznie polecamy. Wymarzone miejsce na wesele. Kompetentna p.... Rafał Polecam :) (1) Sala wyjątkowa na wesele i zapewne inne uroczystości również. Komfortowa... Marta
W 100% polecam (1) MIejsce godne uwagi..Pyszne jedzenie,sprawna organizacja,miła obsługa a... Tomasz wesele (1) Byłam na weselu i chciałam przekazać swoją opinię. Lokal ma same... Irena Zadowolenie w 100%!! (1) Chcemy podzielić się z Wami naszą opinią o tym miejscu, bo zasługuje na same... Zuzia Witamy, obsługa i kuchnia Sali Złota Róża w Gdańsku, (1) Witamy, obsługa i kuchnia Sali Złota Róża w Gdańsku, chcieliśmy podziękować... Marcin Jenna z najlepszych sa. (1) Jenda z najlepszych sal w Trójmieście. Mialam tam wesele, komunię córki i... Alicja Wspaniałe wesele (1) 4 czerwca 2016 roku nasza córka miała W Złotej Róży uroczystość weselną.... Rodzice Panny Młodej Polecam ! (1) 11.06.2016 mieliśmy tam wesele i absolutnie polecamy. Jedzenie wyśmienite,... Ola Polecam (1) Jedzenie pyszne,sala czysta i duża. Pani właścicielka dobrze zorganizowana i... Gość Cudowne wesele 08.2015 (1) Witam!!! wybraliśmy tę salę z polecenia i się nie zawiedliśmy. Zarówno My jak... Ewelina i Marcin Młoda Para 2014 (1) Wraz z mężem wybraliśmy jako miejsce naszego wesela "Złotą Różę". Głównie... Ola Żenująco niski poziom (2) prowadzący tą salę nie wykazują się niczym by w jakikolwiek sposób umilić... Zdzisław z Gdańska Polecamy wszystkim którzy zastanawiają się gdzie urządzić uroczystość (1) Witam, doskonała organizacja, bardzo dobra obsługa, profesjonalizm... Beata Wesele na najwyższym poziomie! (1) Ach .. co to było za wesele! Goście zachwyceni, my również. Wszyscy chwalili... Ania i Darek Opinia (1) witam! szukamy sali na komunię, ktoś robił u nich taką imprezę? Ile kosztuje... fffff Wspaniały Sylwester 2011/2012 (1) Jesteśmy świeżo po imprezie sylwestrowej w ,,złotej róży''-jednym słowem... gosiaijurek POLECAMY W 100% (1) Mieliśmy wielki zaszczyt mieć Wesele przez wielkie "W" w tym lokalu. Sale... Sylwia i Michał polecam (1) Gratuluję właścicielom restauracji.Jedzenie bardzo dobre.Obsługa grzeczna i... Maria Dryżał Otomin