Paulina i Michał - opinia (1) Bardzo polecamy tę Pracownię Stolarską. Pan Adam podjął się kosmetyki kilku... Paulina i Michał Łukasz - opinia (1) Gorąco polecam pracownie stolarską złotowąsy adam Wasyliszyn ze względu na... Łukasz Bożena - opinia (1) Gorąco polecam Pracownię Stolarską Złotowąsy! Dbałość o szczegóły,... Bożena
Marlena - opinia (1) Moje wrażenia?! Moja wymarzona kuchnia jest już bardzo realna. Dzięki... Marlena Iza - opinia (1) Serdecznie polecam Pana Adama! Pełen profesjonalizm, terminowość i dokładność. Iza Kinga Młodzianowska - opinia (1) Gorąco polecam pracownię stolarską Złotowąsy. Szafka RTV wykonana bardzo... Kinga Młodzianowska Wojtek - opinia (1) Szybko, tanio, wygodnie. Polecam! Wojtek Maria - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Adama. Meble kuchenne, które wykonał są... Maria Radek - opinia (1) Pan Adam pomógł wybrać najlepsze rozwiązania i doradził, z których warto... Radek Mat - opinia (1) Najlepszy fachowiec w Trojmiescie. Estetyka, terminowość, jakosc , rzetelnosc... Mat Katarzyna D. - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Złotowąsy (zostały wykonane meble kuchenne).... Katarzyna D. Natalia JB - opinia (1) Mogę śmiało powiedzieć, że dokładność, rzetelność i perfekcja u tego Pana to... Natalia JB Beti - opinia (1) Co tu dużo mówić, pełen profesjonalizm! Jestem zachwycona pracą Pana Adama.... Beti Katarzyna - opinia (1) Pan Adam jest przemiłym fachowcem z wyobraźnią i pomysłem na realizację.... Katarzyna Anka - opinia (1) Jestem zachwycona współpracą z Panem Adamem. Zawsze zlecając projekt nowej... Anka Sebastian - opinia (1) Świetna jakość wykonania i doradztwo, różne możliwości wykonania na każdy... Sebastian Dawid - opinia (1) Nazwa firmy ekstra ;) Pan wykonał dla nas kuchnię w zabudowie na wysoki... Dawid