Zmasowane Dobro

Salony masażu Masażyści

Gdańsk, Leona Droszyńskiego 28A

Lidia Kurkowicz - opinia (1) Najlepszy masaż powięziowy z jakim się zetknęłam. Polecam sprawdzić, jeżeli... Lidia Kurkowicz Tomasz - opinia (1) Doskonały fachowiec, specjalista w każdym calu. Zabiegi na najwyższym... Tomasz woy - opinia (1) Bardzo polecam gabinet masażu Zmasowane Dobre. Masażysta Tadeusz to... woy
Świety i profesjonalny masaż (1) Świetny masaż, super kontakt, miła atmosfera i komplet porad do samodzielnych... Rafał Perfekt (1) Pan Tadeusz jest profesjonalistą. Polecamy . Wizyta była z dojazdem. Co... Agnieszka i Darek Masaż (1) Profesjonalne podejście i zaangażowanie w pracę . Masaż u P. Tadeusza to... Julia Profesjonalny masaż (1) Pan Tadeusz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu: ogromna... Adam Ciesielski ocena (1) Pan Tadeusz jest wyjątkowo asertywny, rozumiejący potrzeby klienta, , na... Elżbieta Rewelacja (1) Masaż rewelacja, Pan wsłuchuje się w potrzeby klienta, zrozumiale wszystko... Martyna Zmasowane Dobro - szczerze polecam! (1) Szczerze polecam masaże w wykonaniu Tadeusza! Wielokrotnie bardzo mi... Karol Masażysta Tadeusz Meissner (1) Profesjonalne i rzetelne podejście do tematu - polecam. Jan Profesjonalnie i z empatią (1) Polecam wszystkim! Do gabinetu p. Tadeusza trafiłam z plecami zmaltretowanym... Dorota zmasowane dobro w rzeczy samej (1) Polecam pana Tadeusza , jak najbardziej. Tadek przygotowywał mnie od... PAweł Polecam ZMASOWANE DOBRO (1) Komfortowy gabinet - duża przestrzeń, funkcjonalne/nowoczesne wyposażenie,... Jan Dobry gabinet masażu (1) Profesjonalny gabinet z profesjonalnym sprzętem.Bardzo wygodny stół do masażu... Maria Szczerze polecam! (1) Już po pierwszym masażu poczułam się naprawdę lepiej. Świetny kontakt z... Żaneta Pasja i profesjonalizm (1) Masażysta nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem, traktując każdego... Małgorzata Zadowolony klient (1) Z usług masażu wykonywanego przez Pana Tadeusza Meissnera korzystam od maja... Radek Szczerze polecam! (1) Korzystałam kilka razy z usług masażu u Tadeusza i za każdym razem byłam... Dorota Gorąco polecam zabiegi pana Tadeusza Meissnera (1) Od ponad pięciu miesięcy korzystam regularnie z zabiegów pana Tadeusza... Mikołaj