Zmiany na gorsze

Byłam ostatnio kilka razy w lokalu pizza nawet w miarę bez szału. Chodzilam kiedys do Rogatej za dzieciaka - była naprawde pyszna chyba najlepsza w Gdańsku no ale to bylo dawno ;) Zamówiłam z dostawą do domu i szczerze mówiąc dostałam prawie samo ciasto które bylo niedopieczone. Ktoś naprawdę pozalowal dodatków, rozumiem że kucharz mógł miec zły dzien ale zdarzylo sie to drugi raz przy dostawie do domu. Czy klienci którzy zamawiają z dostawą są jacyś gorsi? Ceny nie są niskie, placac wymagam jakiejs jakości. Nastepnym razem bede wolala kupić pizze z biedronki niz zamówić w Rogatej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Szanowna Pani Jessi/MX, odpowiemy na Pani ponowną opinię tak samo, jak na Google... wszystkie zamówienia traktujemy tak samo, czy to na miejscu czy na dowóz, trzymamy równy poziom, codziennie jesteśmy na miejscu, każdą pizzę osobiście sprawdzamy. Składników nigdy nie żałowaliśmy, zawsze jest u nas świeżo i dobrze jakościowo. Nasze ceny uważamy za konkurencyjne, ale wiadomo, nie każdy będzie zadowolony. Dlaczego do swojej opinii nie dołączyła Pani zdjęcia, na którym widać by było ile składników znajduje się na pizzy? Dlaczego nie zadzwoniła Pani do lokalu z reklamacją skoro rzekomo ciasto było niedopieczone?? Porównania do pizzy z Biedronki nie będziemy komentować. Rogata Załoga!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1