Pizzeria Rogata

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Zdegustowany klient. - opinia (2) Zamówiłem pierwszy raz pizze Margerita. Szokujące doswiadczenie : był to... Zdegustowany klient. RK - ocena (1) o matko! ale to było dobre. zamawialismy margerite i cztery sery. ciasto... RK M - ocena (1) Od lat pyszna. M
Kasia - opinia (1) Prawdziwa włoska pizza i dodatki, napoje. Bardzo sympatyczna obsługa, ładne... Kasia Dorota Kopeć - opinia (1) Pizza najlepsza w Polsce. Gdzie kolwiek jesteśmy porównujemy pizze. Rogata... Dorota Kopeć Maksiu - opinia (1) Podnieśli poziom ostatnio! Wielokrotnie przed laty jadałem u nich pizzę, ale... Maksiu Dloogi - opinia (1) Pyszna pizza obsługa również wspaniała polecam Dloogi Tomasz - opinia (1) Od lat tam chodzimy bo jest bardzo dobre jedzenie, obsługa i ceny. Tomasz Marcin - opinia (1) Nie polecam , obsługa robi łaskę że tam pracuje, drożyzna, oszczędzają nawet... Marcin Kacper - opinia (1) Dobra pizza na swoim poziomie , pyszne makarony i duże porcje polecam ;) Kacper Sweter - opinia (3) Zaglądam do tego miejsca od początku istnienia,ale ostatnio porcje zaczęły... Sweter A. - opinia (1) Ja i moja rodzina od lat jesteśmy klientami tej nietuzinkowej pizzerii.... A. Gosia - opinia (2) Nie zawsze standard potraw jest utrzymany. Strasznie długi czas oczekiwania.... Gosia Kuba Bakuś - opinia (1) Nic dodać nic ująć, super domowa atmosfera i przepyszne jedzenie Kuba Bakuś klient - opinia (1) i teraz nie jestem super stałym klientem raz na jakis czas wpadam i... klient MaRio DL - opinia (1) Najlepsza pizza w mojej okolicy.Czyli Przymorze. W miescie takze jest mało... MaRio DL Mario - opinia (1) Cudowny lokal, wspaniała pizza, przemiła obsługa. Mario ja - opinia (1) Najlepsza "polska-włoska" pizza w Trójmieście ja Łukasz - opinia (1) Wizyta w dniu dzisiejszym - 4.08, jako stały klient podczas wizyty z... Łukasz Centrum Szkoleń Inżynieria - opinia (1) Centrum Szkoleń Inżynieria z przyjemnością poleca posiłki w wykonaniu... Centrum Szkoleń Inżynieria