Pizzeria Rogata

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Adrian - opinia (3) Byłem ostatnio po raz pierwszy. Fajny klimat stylizowany na włoską knajpkę.... Adrian Jedna z najlepszych w Gdańsku (3) Od roku jadamy w pizzerii jak i zamawiamy do domu.Do tej pory nigdy nie... Paulina Bez smaku, bardzo tłusta (4) Nienawidzę widoku pływającego tłuszczu na pizzy, a taki zastałam po otwarciu... sunflower
Świetne miejsce (2) Zamawiamy sporo - dań obiadowych i pizzy. Nigdy się nie zawiedliśmy. Dania są... Szupryk bardzo dobra pizza (2) Pyszna pizza. Dobrze doprawiony kurczak i sosy. Sycąca z dużą ilością... Marika POZYTYWNIE (2) Czas realizacji ok. 1h, telefon od obsługi o możliwym spóźnieniu, Cola w... Jarek najlepsza pizza !! (2) pizza pyszna, dania tez i duze porcje :) dostawa zawsze szybka, dania... Mmm devolaje sa ok (1) zamawiałam już 3 lub 4 razy i generalnie jest ok. dziś jedna surówka (z... gosia Fantastyczna Pizza (3) Z usług pizzerii Rogatej korzystam już ładnych parę lat, ale zmiana... Jakub Moja noga więcej tam nie stanie! (3) Odradzam wszystkim to miejsce. Każdemu kelnerowi może zdarzyć się błąd... Ala Miłe zaskoczenie :) (1) W Rogatej zawsze dobrze zjadłem, dużo, tanio i pysznie. A teraz, po zmianie... Wojtek Pełen profesjonalizm! (1) W pizzerii Rogatej bywam od czasu do czasu, ale muszę przyznać, że... Robert Super jedzenie!!! (1) kilka razy już zamawiałem jedzenie z tego lokalu i nigdy się nie zawiodłem.... xm Najlepsza pizza (1) Tylko zamawiam z tej pizzeri. Naprawdę pyszna, dobrze doprawiona. Sos... Małgorzata88 poprawcie ciasto (2) Zamawialem czasami ale ciasto raz jakieś niedopieczone, skladniki plywaja,... radek Polecam (1) Jak dla mnie -najlepsza pizza w Gdańsku. Wspaniale doprawione ciasto i... kaśka Pyyyycha :) (1) Pizza bardzo dobra, duzo dodatków i smaczne bo cienkie ciasto :) Sałatka... Klient Rozczarowana:-( (2) Do Rogatej chodziliśmy przez kilka ładnych lat - pizza najlepsza na... Magda Mniami (1) Mniam mniam mniam!!! Super, ekstra szybka dostawa, pizza meeega dobra i cena... PD Smacznie i niedrogo (1) Kolejny raz się nie zawiodłem. Super ciasto + świeże składniki = pyszna... Luke