Pizzeria Rogata

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Rewelacja :) (1) Super pizza, smaczne sosy, gratis do każdej pizzy. Dania obiadowe również... Stała klientka andrzej - opinia (2) Niesmacznie. mogłem kupić mrożoną byłaby lepsza. andrzej Rewelacja (1) Dawno nie jadłam tak pysznej pizzy. Bardzo polecam. Marta
Pyszna (1) Tanio, niedrogo i szybko Anita Dramat!!!!! (3) Zacznę od tego,że byłam stałym bywalcem tego lokalu,jednak było to przed... honor PYSZNIE I CAŁKIEM NIEDROGO (3) korzystam z usług Rogatej od ok. 10 lat i teraz widzę, że zmiana właściciela... xguzikx Gitara, mam małą sugestie (1) Moglibyście popracować nad ciastem ? coby cienkie było naprawdę cienkie a... rosomak Espanieros - opinia (4) jedna uwaga: sos ostry nie byl ostry:) dla zwolennikow ostrej kuchni tez... Espanieros całkiem dobra pizza (2) rzeczywiście, sądząc po ocenach, wygladało na to, że pizza jest smaczna,... Dominika niestety już nie polecam! (3) z przykrością muszę odradzić zamawianie pizzy z Rogatej, jestem stałą... Basia PYCHA PIZZA!! (2) Najlepsza pizza w Gdańsku bez dwóch zdań :D uwielbiam i cala moja rodzinka... my Mieszane uczucia (3) Na początek zaznaczam, że nie byliśmy w lokalu, tylko zamówiliśmy pizzę do... Mayne Michał - opinia (2) Najlepsze pizzeria jaką znam w Trójmieście. Na prawdę podziwiam trzymanie... Michał Najlepsza knajpka i pizzeria! (1) Jestem stałym klientem. Nie korzystam z usług innej pizzerii. Jedzenie jest... QBS Swietna pizzernia (1) Obsługa klienta jest wspaniała zarówno jak potrawy oraz wystrój i klimat.... altus JOLA-OPINIA (1) Najlepsza Pizzeria jaka znam świetna obsługa ,dania i pizze bardzo... Jola z Lezna Michał - opinia (1) Według mnie najlepsza pizzeria jaką znam w Trójmieście. W sam raz składników,... Michał Polecam (1) Tylko Pizza w Rogatej nam smakuje jesteśmy stałymi bywalcami tego lokalu... s.s Najlepsza Pizza w 3mieście (1) Lepszej Pizzy nie jadłem. Idealne ciasto, zawsze tak samo świeże składniki.... Kaszanas Smaczności (1) Brdzo smaczna pizza, dań obiadowych nie próbowałam, ale na pewno też są... Mayasun