Zmienia się na gorsze

Z usług tego salonu korzystam od ponad 7 lat. Zawsze chodziłam do Agnieszki, która była najlepszą fryzjerką z której usług miałam okazję korzystać. Zawsze chwytała w lot moją wizję i nie zdarzyło się, żebym wyszła od niej niezadowolona z koloru lub cięcia. Zawsze też wykonywała świetny masaż skóry głowy podczas mycia włosów.
Niestety, kiedy starałam się do niej umówić przed wakacjami, okazało się, że już tam nie pracuje. Postanowiłam więc dać szansę komuś innemu i zapisałam się do Dominiki. Strzyżenie wyszło dobrze, choć moim zdaniem cieniowanie było trochę zebyt mocne i włosy straciły dużo objętości. Co do koloru, pokazałam jej zdjęcie, żeby uniknąć nieporozumień ale ona i tak pofarbowała mi włosy na o wiele ciemniejszy odcień. Zapłaciłam dużo a i tak nie wyszłam z kolorem, który chciałam mieć. Pomyślałam jednak, że dam jej drugą szansę. Niedawno znów poszłam do niej na koloryzację, pokazałam zdjęcie i znów zrobiła mi inny, ciemniejszy kolor. Naprawdę nie rozumiem, czemu to, co robi mi na głowie nie znajduje żadnego odzwierciedlenia w tym, co jej pokazuję. Więcej tam nie pójdę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak.
Również brakuje mi Pani Agnieszki. Chodziłam do niej od 2011 roku. Mam kręcone włosy. Pełna profesja. Miła, skromna i ciepła osoba. Do tej pory niezastąpiona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0