Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

Zmienia się na gorsze (2) Z usług tego salonu korzystam od ponad 7 lat. Zawsze chodziłam do Agnieszki,... Nina Mieszane odczucia (1) Bylam w salonie Trendy kilka razy zarowno na strzyzenie jak I koloryzacje. Za... Roksana Opinia o salonie fryzjerskim ul. Pańska (1) Od 3 lat co miesiąc korzystam z usług fryzjerskich Pana Michała ul. Pańska i... Hania
Naganna polityka firmy (1) Nie polecam niestety, ze względu na politykę firmy. Panu Robertowi nie wyszła... Maria Zdecydowanie TAK (1) poszłam do Trendy tylko dlatego, że poleciła mi go koleżanka. Na początku... Anka Polecam :) (1) Jestem bardzo wyczulona na punkcie włosów. Byłam u wielu fryzjerów i często... Izabela Super (1) Najbardziej udana wizyta u fryzjera jaką kiedykolwiek miałam. Byłam u Pani... G tragedia! (1) Byłam w salonie Trendy 2 miesiące temu. Miałam włosy za ramiona, już dosyć... WolałabymByćŁysa Martyna - opinia (1) Bardzo zadowolona po wizycie u Pauliny :) Profesjonalna Fryzjerka z talentem!... Martyna Serdecznie polecam p.Jakuba (1) BYłam w salonie na ul. Do Studzienki , gdzie Pan Jakub wyczarował mi świetną... Ola Polecam wszystkim!! (1) Salon trendy jest godny polecenia. Znalazłam sie tam z polecenia koleżanki,... pokręcona Nareszcie TO! (1) Przez wiele lat korzystałem z usług róznych zakładów, salonów fryzjerskich, a... Kostek Polecam Pana Pawla (2) Pan Pawel jest profesjonalny, mily i usmiechniety nawet o 8 rano :) Widac, ze... Ivanka Najlepszy Salon w Gdańsku (1) Gorąco polecam to miejsce. Pełne pozytywnej energii, mega kreatywnych... Kasia Paulina - do polecenia wszystkim! (1) Zdecydowanie, z całą pewnością, absolutnie, z całą mocą i przekonaniem... Sebastian GORĄCO POLECAM ! (1) Kilkakrotnie korzystałam z usług tego salonu i na pewno będę do niego wracać.... Patrycja Polecam (1) Serdecznie polecam moją imienniczkę Paulę, byłam pierwszy raz i na pewno nie... Paula Mała - opinia (1) Polecam gorąco panią Agnieszkę, kreatywna i profesjonalna fryzjerka która... Mała Jeszcze jakiś czas temu ruda Ola :) (1) Polecam każdemu, mega kreatywny zespół młodych, ambitnych i co najważniejsza... Ola Najlepszy salon !!! (1) Jestem klientka Trendy od lat, bardzo mila obsluga, profesjonalne podejscie... Pantera