Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

naprawde polecam (1) DZIS BYLAM U PANA PAWLA-POTWIERDZAM WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE NA JEGO TEMAT.... IWONA Polly - opinia (1) W koncu znalazlam frzyjera w Gdansku, z ktorego wychodze zadowolona. Chodze... Polly mariano - opinia (1) Witam! wszystkim polecam Gosię. Bardzo miła sympatyczna osóbka. Za każdym... mariano
Polecam Pawła ;) (1) Salon TRENDY poleciła mi moja przyjaciółka,długo musiała mnie namawiac żebym... anika Polecam (1) Studio Fryzur - Trendy jest naprawdę na wysokim poziomie pod względem jakości... Monika :) (1) Bardzo pozytywnie oceniam ten salon. Mają bardzo niskie ceny dla studentów.... Łukasz nie polecam (1) Byłam w TRENDY 3 razy, zawsze u Pawła, za pierwszym byłam zadowolona, bo... Jagoda Pani Gosia jest super!! (1) Gorąco polecam wszystkim Panią Gosię!! Zrobiła mi fajną, lekką fryzurkę w... cream Polecam :) (1) ogolnie to polecam ...super klimat tam panuje...zawsze doradza... zadowolona :) (1) Pani Gosia dzisiaj mnie strzygła, namówiła na znaczne skrócenie włosów i... klientka Szczerze POLECAM!!!! (1) Do salonu Trendy poszłam zachęcona opiniami dziewczyn z Weselnika,... asia Klientka - opinia (1) Poszłam do salonu Trendy po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii. Nie wiem... Klientka Super obsluga (1) najlepsza obsluga z gdansku bylem u Pani Agnieszki profesjonalistka w kazdym... Jacek super !!! (1) Jak dla mnie wszystko ekstra. Wypowiem się tylko na temat Karoliny, bo to ona... Maja SZOK !!!!! (1) Jestem stałą klientką salonu TRENDY. Chodziłam za każdym razem do dziewczyn... Tatoo Naprawde Warto !!!! (1) Jestem klientką TRENDY od początku czyli już kilka latek chyba ze 3 albo 4 ?... stała klientka polecam :) (1) Dzisiaj byłem w Trendy u pani Agnieszki.Bardzo miła,profesjonalna... Piotr Polecam (1) Ze spokojnym sumieniem polecam TRENDY i pracujących tam Fryzjerów :)... Duże Oczy :] Polecam, bo naprawdę warto odwiedzić ten salon :) (1) Byłam u Karoliny w środę i jestem jak zawsze zadowolona :) rozumiemy się... Monika dokończenie Rzadko spotk........ (1) Przechodząc do dalszej części wypowiedzi Pani ''nigdy więcej ''oceniajacej... Tomasz Bakowski