Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

Kreatywność na maxa! (1) Jestem stałą klientką w Salonie Trendy u Pani Marty - nie wiem dlaczego... Karolina Matilda Aurora - opinia (1) Pierwszy raz w życiu oddałam swoje włosy w ręce kogoś kogo kompletnie nie... Matilda Aurora Gorąco polecam Panią Martę (2) Pani Marta, co tu duzo mówić, to mistrzyni w kazdym calu, profesjonalistka!... Ula
Rewelacja (1) Jako klientka z długim dość stażem mogę obiektywnie napisać, że Trendy to... Kasia aaaaa! ^^ (1) Kochani byłam dziś u w salonie Trendy i nigdy nie widziałam, żeby ktoś się... magda m bezandzieja!!!! (1) Miałam ładne i długie włosy.a teraz mam wystrzępione ;/ Chciałam podciąć... Anka gorąco polecam (1) chodzę do TRENDY od ok. roku. staram się chodzić do Mateusza, ponieważ uważam... Alicja Polecam p. Martę (2) Gorąco polecam p. Martę, od paru lat to Ona wymyśla mi fryzury (różne). Z... Ania z siostrami zawiedzenie (2) Gdy pierwszy raz poszłam do salonu trendy i trafiłam na Panią Martę byłam... Kasia ;) (1) Chciałabym sie podzielic swoją opinią na temat salonu Trendy :) Wielki plus... Sylwia opinia - fryzjer JAKUB (1) Na plus: -podejście do klienta, 5minut rozmowy o oczekiwaniach i propozycji... Monika J. rewelacja (1) mam burzę loków, naprawdę ciężko się ścina takie włosy, przynajmniej tak... marta serdecznie polecam (1) odwiedzając masę salonów w Gdańsku ... za namową koleżanki poszłam do Trendy... Gosia Agata - opinia (1) obsługa jest niezwykle profesjonalna, jest to pierwsze miejsce z którego... Agata Pani Ania (1) Polecam P.Anię - pełen profesjonalizm. Słucha Klienta ale również doradza.... Klientka POLECAM GORĄCO (1) Ja od prawie 2 lat od ok. 3 miesiące chodzę do Karoliny. Co rusz zaskakuje... Beti schematycznie (1) Jestem bardzo rozczarowana, poszłam tam z polecenia znajomych że niby tak... Monika super (1) Bardzo polecam, chodzę od ponad roku do Pawła, jest miło, sympatycznie,... tangerine Paula - opinia (1) Serdecznie polecam fryzjera Jakuba !! wyczarował mi extra fryzurke a wszystko... Paula zadowolony klient (1) w salonie Trendy byłem pierwszy raz,natomiast Jakub strzyże mnie od dawna... Kris