Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

Polecam Panią Dominikę (1) Chodzę do Pani Dominiki od niedawna , i za każdym razem wymyśla cos nowego na... Agnieszka Zadowolona (1) Chciałabym podziekować Pani Kasi za fryzurę a dokładnie za obcięcie wszyscy... Żabka Polecam!!! (1) Korzystam z uslug Salonu od roku wychodze zawsze zadowolona z świetna... Magda
dużo zależy od osoby fryzjera (1) W salonie byłam 3ci raz. Wcześniej strzygli mnie panowie (nie pamiętam imion)... lichwiarka Polecam! (1) Od kilku lat chodzę do pana Pawła.Przedtem też chodziłam do salonu Trendy i... Mahakalka Marne uczesanie za 110zł (1) Poprosiłam o proste uczesanie do zdjęcia do dowodu. Dałam się namówić na... Zuzanna Bardzo sympatycznie (1) Zdecydowanie polecam salon. Miła obsługa, profesjonalni fryzjerzy. Krótko... Rafał Super (1) Pierwszy raz skorzystałem z usług tego salonu trafiłem na panią Kasię. Super... Darek Polecam Pawła (Trendy Pańska) !! (1) Zawsze wychodzę od Pawła zadowolona! Nie mam problemów z układaniem włosów,... Kejt odradzam Michala na Panskiej (1) gosciu tak mi wycieniowal wlosy ze trzeba bylo na krotko obciac wogole jak... klientka P.Agnieszki ktora odesz Marta i Paweł (5) Jestem stała klientka salonu trendy. Na samym początku chodziłam do Pawła... Marta Laszkiewicz-Prądzińska polecam p. Agnieszkę :) (1) Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tego salonu. P. Agnieszka jest... Karolina KOLORYZACJA (1) Witam do salonu trafiłam z powodu przeprowadzki do trójmiasta i za czym idzie... Trolica Brak szacunku dla stałego klienta... (8) Szanowni Państwo, Byłem od dłuższego czasu klientem salonu Trendy(fyzjer... Michał M. Zadowolona w 100 % (1) Gorąco polecam ten salon. Z usług korzystałam kilkakrotnie. Dwa razy było to... Lolita 24 POLECAM PANA PAWŁA! (1) Profesjonalny , bez wątpienia zna się na tym co robi. Z długich, ciemnych... Karolina Zadowolony (1) Witam. Chodzę do salonu Trendy już kilka lat i odwiedzilem tam chyba... Daniel Nie polecam - zerwoy poziom obsługi. (1) 25.06. dodałem pochlebną opinię na temat salonu. Niestety, trzeba było... Marcin K. Polecam wizyty u Michała (1) Od ponad pół roku korzystam z usług salonu Trendy Hair Fashion, a dokładniej... Patrycja B. NIE POLECAM !! (1) Może i pan Paweł jest uśmiechnięty, ale również niekompetentny ! Cały czas... miki