Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

EXTRA SALON (1) Zastanwaiałam się z pójsciem do Trendy odkąd ono powstało. Teraz już wiem,... extra;) SZCZERZE POLECAM (1) JESTEM KLIENTKA BARDZO WYMAGAJACA,JEDNAK Z OBSLUGI I USLUG W TYM SALONIE... FENIKS167 uwaga na Pawła (1) Normalnie chodziłam do tomka lae wyjechał :/ ale jest tam Adrian ktory... papppaula
Szczerze polecam (1) Z natury jestem wybredna, rzadko używam określeń typu : rewelacyjny,... amarena Uwielbiam TRENDY:) (1) Od paru lat regularnie chodze tylko i wylacznie do Trendy:) Sa super. Nie... madzia Same plusy!!! (1) Z Trendów zawsze wychodze zadowolona. Lubie zmieniac fryzjerow, ale od... Andzela 100% satysfakcji !!! (1) Byłam w tym salonie już dwa razy i wiem że jeszcze tam wrócę, bo jestem... mArgherita Dobry Salon (1) Naprawdę dobry salon, jeszcze przed umyciem włosów fryzjer omawia z klientem... Fionca Ceny ? (1) Na jakie ceny mniej więcej, należy się przygotować jeśli chodzi o męskie... mielas gorszych nie ma (1) tragedia robilam trwala u karoliny i porazka mam jedna wielka szopę. trzyma... niezadowolona Paweł jest fajniutki!!!! (1) Nie prawda, że Paweł źle strzyże. Chodze do Trendow od prawie roku. Ostatnie... Marzycielka