Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

komentarz do ''rzadko spotykana arogancja'' (1) Jako osoba przedstawiona w sposob krytyczny przez Szanowną Panią postanowilem... Tomasz Bakowski proponuje PRL-owska wywieszke "za wykonane uslugi salon nie odpowiada" (1) Fryzjerzy mlodzi, sympatyczni z duzym potencjalem. Niestety "Pan z recepcji"... rozczarowana rzadko spotykana arogancja (1) Pomimo dotychczasowego wstepnego zadowolenia rezygnuje z uslug i ostrzegam.... nigdy wiecej
jak można narzekać na Karolinę? (1) w Trendy bylam wczoraj, chodze tam od ponad dwoch lat. zawsze bylam... ola Warto :) (1) Trendy to salon do którego bez wątpienia warto pójść.. z doświadczenia wiem... Ewelinka_fajna Anna - opinia (1) Coś mnie podkusiło i zamiast do P., który strzyże bardzo dobrze umówiłam się... Anna nie polecam! (1) Korzystalam trzykrotnie z uslug p. Karoliny. Ostatnia wizyta niestety nie... gosia Pani Karolina jest super! (1) Gorąco polecam Panią Karolinę, która naprawdę się zna na tym, co robi,... Ania Polecam Pana Pawła! (1) Młody ;) z głową pełną pomysłów, bardzo dokładny. Kiedy masuje głowę podczas... Olga suuuuper, opłacało sie :) (1) Byłam dzisiaj u p. Pawła i jestem mega zadowolona, wyszłam z rewelacyjną... Marta profesjonalizm (1) W tym salonie pełen profesjonalizm to Pani Karolina. Jedno spojrzenie i juz... Aniusia POLECAM (1) Paweł ma głowe pełną pomysłów, świetnie doradza no i zna sie na rzeczy.... azmii.digart.pl 100% satysfakcji (1) polecam gorąco Adriana!! pełen profesjonalizm.. ze spokojem oddaję swoją... dorito Niezadowolona (1) Odradzam wszystkim, którzy chcą ostrzyc się u K. To jakaś paranoja. Nie dość... nicole chamstwo (1) Chamstwo niespotykane Klient, który nie może dojechać z bardzo ważnych... MEg PAN ADRIAN TO NAPRAWDĘ TALENT W SWOJEJ DZIEDZINIE (1) Pozdrawiam Pana Adriana i chce powiedzieć , że ten chłopak ma nieprzeciętny... EWELINA To Pablo;) (1) Ten wyższy to Paweł lub Pablo, bo też tak o nim mówią. Przemiły i przystojny... Mońcia Polecam Pana Pawła (1) Ma głowę pełną pomysłów i propozycji na dobrą fryzurę. Moja nowa grzywka... Kasia ? (1) byłam u pana, ale nie wiem u którego ;) u wyższego: to paweł czy adrian???... jolka Zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony (1) Jedni lubia tego, fryzjera, inni wola tamtego. W tym zawodzie nie da sie... Pablo