Trendy Hair Fashion

Fryzjerzy

Gdańsk, Pańska 9/11

Lekceważące podejście Marty (1) Chodzę do Trendy do Marty od jakiś dwóch, może trzech lat. Wszystko byłoby OK... Klientka nei polecam (1) Pewnego jeszcze zimowego dnia chciałam poprawić sobie humor, weszłam z ulicy... szfetka Polecam Panią Agnieszkę ! (1) Po nieudanym strzyżeniu przez Pana Konrada, postanowiłam powrócić zachęcona... Dominika
Rewelacja (1) Rewelacyjny salon. Przemiła atmosfera, jakość usług jest jak na najwyższym... Klientka dramat! (1) Miałam piękne, długie włosy, chciałam tylko podciąć końcówki i trochę... załamana Ave Marta :) (2) przyjemna,domowa atmosfera.Pyszna kawa i,co najważniejsze miła... Eliza Patrycja - opinia (1) jeszcze raz bardzo dziękuję Konradzie ;) Patrycja Ania - opinia (1) W salonie byłam po raz pierwszy... Obsługa symapatyczna. Przyszłam do salonu... Ania najlepszy salon fryzjerski w Trojmiescie (1) Polecam ten salon wszystkim kobietom mającym, tak jak ja dotychczas, tylko... Magda Marta - opinia (1) Jestem osobą bardzo wymagającą i długo zastanawiałam się nad wizytą w tym... Marta Polecam! (1) Byłam dzisiaj u p. Pawła - nowego fryzjera w salonie. Nie miałam pomysłu,... Kamila dotka - opinia (1) Rozczarowałam się będąc u Pani Karoliny. Chodzę do niej od jakiegoś czasu,... dotka Polecam salon wszystkim nie zdecydowanym :) (1) Bardzo miła obsługa ...wspaniały masaż głowy rewelacja:)Pani Agnieszka... Małgorata ania - opinia (1) nigdy nie piszę komentarzy, ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak po wyjściu... ania POLECAM :] (1) Dlugo szukalam odpowiedniego salonu w Gda i wreszcie znalazlam:) obsluga... Martyna hmm (1) salon poleciła mi kolezanka.trafilam do niego wraz z narzeczonym. on trafił... kreska pepe - opinia (1) Otóż nieprawda. Strzygę się u Gosi i nie uważam żeby było niedokładnie i... pepe Jest git (1) Jeśli chodzi o męskie strzyżenie to przede wszystkim Paweł, może ewentualnie... Blady Dorota - opinia (1) Witam, jeszcze na studiach byłam 3 razy - za każdym razem super, wysoka... Dorota MEGA ZADOWOLONA (1) jestem stala klientka. Ostatni bylam u pani Agnieszki obciac wlosy i od razu... gallla