Polecam ten salon wszystkim kobietom mającym, tak jak ja dotychczas, tylko przykre wspomniania z wizyt w salonach fryzjerskich. Ostatnio zdecydowalam sie na upiecie włosow na wesele w ostatnim niemal dniu, zadzwonilam do salonu , powiedziąlm że bardzo mi zależy i Pan z recepcji umówił mnie na godzinę na którą mi zależało za co bardzo dziękuje:) Widzialam że w Trendach jest świetna atmosfera, że rewelacyjnie robia masaż glowy i ścinaja jednak nie bardzo wiedziąłm jak tam upinają włosy. Powiem krotko: ŚWIETNIE! Czesałam sie kilka razy wcześniej w życiu i zawsze wychodziłam z salonu ze lzami w oczach, z glową wielką sztywna i sztuczną , blee. W Trendach świetnie. Powiadzialam p. Gosi co mniej więcej chce, przynioslam zdjecia i uczesała mnie bardzo podobnie( nie mogła dokładnie jak na zdjęciu bo moje wlosy były za krórkie i proste jak druty). P. Gosia obiecała że zrobi to jak umie najlepiej i tak własnie zrobiła. Na weselu wszyscy chwalili moja fryzurę i pytali gdzie się czesłam . Z dumą polecalam Trendy :) Nie znam w Trojmieście innego tak śwetnego salonu. Pozdrawiam calą ekipę pracowników Trendy Hair Fashion:):) Magda