Pomimo dotychczasowego wstepnego zadowolenia rezygnuje z uslug i ostrzegam. Spotkalam sie z niewiarygodna arogancja ze strony recepcjonisty, ktory chcial mnie obciazyc nieuzgodniona dodatkowa oplata. Pomimo woli zakonczenia z mojej strony sprawy poprzez zaplate zawyzonej ceny wspomniany czlowiek nie dawal za wygrana i staral sie agresywnie przekonac mnie, ze powinnam byc zadowolona pomimo tego, ze powinnam placic za to co i tak w standardzie powinnam dostac - tj, modelowanie. Fryzura rozpadla mi sie po godzinie. Pozostal dreszcz niesmaku. Ni jest dla mnie jasne,skad taki brak pokory i profesjonalizmu. Strzyge włosy od kilkunastu lat. Nie pamietam wczesniej takiej plamy ze strony uslugodawcy. Przy obecnej konkurencji - dobre ciecie to nie wszystko; Konieczna jest elastycznosc, profesjonalizm w obsludze klienta, zyczliwosc, spokojna atmosfera. Dotykanie mojego ciala i wlosow - to rodzaj wejscia na moje terytorium - potrzebuje aby czynione to bylo w atmosferze szacunku i komformtu a nie tylko i wylacznie jak najwiejkszego pomnazania zysku - kosztem kultury.