Aliaksandr Harelikau - ocena (1) Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy ZoomProjekt. Pan Marсin był bardzo... Aliaksandr Harelikau Janusz - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ZoomProjekt.Na każdym etapie... Janusz Monika - ocena (1) Mogę z całego serca polecić pana Marcina z Zoom Projekt, który poprowadził... Monika
Małgorzata i Paweł K. - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Zoomprojekt, która bardzo profesjonalnie... Małgorzata i Paweł K. Katarzyna i Artur - opinia (1) Skorzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia firmy Zoom Projekt już na etapie... Katarzyna i Artur Danuta i Tadeusz - opinia (1) O firmie ZoomProjekt dowidzieliśmy się od syna ,który wychwalał współpracę z... Danuta i Tadeusz Ola - opinia (1) Super Współpraca. Bardzo profesjonalne podejście do tematu Ola Kamil K. - opinia (1) Współpraca z Panem Marcinem przebiegała bez zarzutu, był bardzo pomocny na... Kamil K. zadowolony_klient - opinia (1) Polecam firmę Zoom Projekt: - mieszkanie wykończone na czas - wysoka jakość -... zadowolony_klient Anna i Dariusz - opinia (1) Po decyzji zakupu nowego mieszkania postanowiliśmy tym razem zlecić jego... Anna i Dariusz Marek i Aleksandra - opinia (1) Ze spokojnym sumieniem mogę polecić usługi firmy Zoomprojekt każdemu kto... Marek i Aleksandra Radek - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Zacząłem współpracę z ZoomProjekt od projektu wnętrza,... Radek Paulina - opinia (1) Współpracę z firmą Pana Marcina oceniam na 6 +. Pełen profesjonalizm,... Paulina Iwona - opinia (1) Serdecznie polecamy firmę Zoomprojekt w 100% ! Dzięki Panu Marcinowi i jego... Iwona Tomasz - opinia (1) Serdecznie polecamy Pana Marcina Zubala i jego firmę ZoomProjekt. Ani przez... Tomasz Ula i Edek - opinia (1) Ula i Edek - opinia Mieszkamy w Warszawie, a remont mieszkania... Ula i Edek Cezary - opinia (1) Polecam firmę Zoom projekt. Wszystko w terminie co się rzadko zdarza.... Cezary Piotr - opinia (1) Najpierw świetny projekt, a potem bardzo solidna realizacja! Polecam - już... Piotr Piotr - opinia (1) Korzystaliśmy już dwukrotnie, zawsze bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu!... Piotr Przemek - opinia (1) Od samego początku firma Zoom Projekt wykazywała się pełnym profesjonalizmem... Przemek