Związek otwarty... jest ktoś w takim?

Ciekawi mnie , jakie są Wasze opinie na temat bycia w zwiazku otwartym...? Może ktoś z Was zechce podzielić się swoimi doświadczeniami..?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 28

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Nie znam Ciachazkremem ale znalazłam to ;) hmm...

http://www.wiocha.pl/648539,Ciacho-z-kremem

Tak naprawdę to nie znam Waszych życiorysów i pasi mi to ;) ale wyciągając brudy na forum, że ten bzykał tą a tamten sypia z tą, jest chyba nie na miejscu? a może się mylę? Teraz to się nawet cieszę, że nie doszłam do Was na ognisko. Przez neta bezpieczniej ;0)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

U mnie zostaje na wysokim poziomie bólu ...tylko głowy
A nie wnikam gdzie się kończy u Ciebie Sadylu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

@Ilona:

Kilku na raz to może być ból nie tylko głowy ;]

Ale poza tym podpisuję się obiema łapkami pod Twoją wypowiedzią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

@sam
zabrzmiało to jakbyś miał z 80 lat :P

nie wyobrażam sobie budowania związku bez pożądania i namiętności. przyjaźń rozwija się w trakcie, powoli staje się coraz mocniejsza, trwalsza, a i czasem zamienia się w miłość
jednak bez łóżka się nie obejdzie
i nie chodzi mi o bzykanie się z każdym ale faktycznie tak jak @TB pisze, z jednym bo kilku na raz to ból głowy :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Nie wyobrażam sobie bycia w takim otwartym związku, nie wyobrażam sobie aby mój partner "moczył kija" w innym stawie a potem przychodził do mnie. Określiłabym to jako zdradę , chyba że partnerzy traktują siebie jako pogotowie seksualne dostępne w razie potrzeby 24h na dobę . To nie dla mnie. Jestem bardzo restrykcyjna w w/w temacie i tego nie popieram.
W dzisiejszych czasach co niektórym zatraciły się różne wartości i liczy się tylko tyłek-zaspokojenie swoich potrzeb.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Najlepszy jest związek gdzie seks ma marginalne znacznie. Buduje się go nie na porządaniu ale na przyjaźni i innych istotniejszych cnotach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Chwilę mnie nie było, a tutaj jak zwykle jak w wesołym miasteczku:P

Ja otwarty związek rozumiem zupełnie inaczej. I wydawało mi się, że nawet kiedyś w takim byłam. A teraz to ja już sama nie wiem. Wszystko przez Was;p

W moim rozumku to wygląda tak, że spotykam się z kimś. Sypiamy ze sobą. Ale bez zaangażowania. Nie snujemy wspólnej starości przy kominku z gromadą wnuków. Przyjaciele z profitami. Nie sypiamy z innymi. Ja jestem raczej monogamistką pod tym względem i byłabym strasznie zazdrosna już nie wspomnę o jakiś chorobach. FUUUU

Możemy sobie przy tym robić co chcemy bez tłumaczenia się co po co i dlaczego. Co chcemy w sensie wychodzenia z przyjaciółmi, osobne wakacje jeśli jest taka ochota....itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Znowu to samo? Dajcie sobie już spokój :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

...no...właśnie o takich ludzi jak ty mi chodziło :D "plebejska gawiedź" także było użyte cynicznie a cała moja wypowiedź była jedną wielką hiperbolą ;) że też muszę tłumaczyć takie rzeczy... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Tych co zminusowali nazywasz plebejska gawiedzia? Chyba naprawde musisz przemyslec i wyciagnac wnioski. Jak cie inni nazywaja, czytajac twoje wypowiedzi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Zostalam zminusowana za absurd forumowych trolli ;) ide usiasc w kacie,przemyslec swoje postepowanie i wyciagnac wnioski,ze pora chyba znormalniec albo nie wyhylac sie z cynizmem i sarkazmem,ktorego plebejska gawiedz nie rozumie... :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

@Ciacho:
Bosch.. znowu? Wykończysz mnie :D

@edek:
Weź proszę pod uwagą, że życie się toczy również poza Forum i relacje pomiędzy konkretnymi Forumowiczami mogą być już dawno ustalone i zupełnie odmienne od tego, co widać na Forum.
Więcej przymrużenia oka polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Sadyl...wezmę cię...na rozne sposoby hahaha ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

@napastowane Ciacho:
Bądźżesz altruistką i ku uciesze ogółu WEŹ MNIE z Forum ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Boshe sadyl już i tak wszyscy wiedzą że masz chrapkę na ciacho,a ona ma Cię w głębokim poważaniu.. W każdym wątku to widać i już pomału robi to się niesmaczne, pachnie mi trochę napastowaniem;) Ciacho zlituj się nad nami i zabierz już sadyla z forum.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Ciacho muszę się do czegoś przynać

Nie lubię ciastek, lukru i prawie wszystkiego co słodkie ale wierzę w dobre intencje więc również życzę kolorowych :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

cóż za pesymistyczny wniosek :D

cóż, pora na mnie, słodkich, lukrowanych snów życzę wszystkim ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

No ale zawsze to drugie życie, GUANiane bo GUANiane ale...zawsze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

Chwila nieuwagi i na defekację zeszło ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Związek otwary...jest ktoś w takim?

p******** :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry prawnik - sprawy rodzinne - Gdańsk (16 odpowiedzi)

Witam, Szukam dobrego prawnika od spraw rodzinnych z Gdańska. Ktoś coś??

a gdzie jedziecie na wakacje? (33 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...