Aneta - opinia (1) Pani Marta ma ogromne serce dla zwierząt. Mój piesek był na kilku długich... Aneta Kasia - opinia (1) Dziękujemy za opiekę ️ Kasia Jacek - opinia (1) Pełen profesjonalizm, duża wiedza, polecam wszystkim co chcą wyszkolić swoje... Jacek
ulubiony piernik - opinia (1) Widoczny i odczuwalny pełny profesjonalizm, duża wiedza plus umiejętne... ulubiony piernik Movinia - opinia (1) Pełne zaangażowanie i troska. Bez wahania oddaję swoje zwierzaki p. Marcie. Movinia Kasiacichocka - opinia (1) Najlepsza behawiorystka na pomorzu. Świetne podejście do zwierząt i... Kasiacichocka Daga - opinia (1) Mam zwierzeta od zawsze i stres zwiazny z wizyta u weterynarza byl u nich... Daga Serdecznie polecam (1) Ze względu na wyjazdy służbowe musiałam oddać swojego psiaka pod opiekę. Pani... Justyna Bardzo polecam ! (1) Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza połączona z miłością do zwierząt, którą... Zadowolony Serdecznie polecamy! (1) Nasz psiak jest regularnym gościem hotelu "Zwierz mi się". Miejsce rozpoznaje... Julita