Przychodnia Weterynaryjna Zwierzak

Weterynarze

Gdynia, Świętojańska 53

Hanna G. - opinia (1) profesjonalna opieka, świetny kontakt, elastyczne godziny otwarcia a co... Hanna G. Nasze koty - Misza i Masza polecają :) (1) Kolejną naszą kotkę oddaliśmy w ręce dr Dominiki na zabieg sterylizacji. W... Karolina Super lecznica! (1) Leczę w Zwierzaku moje koty. Jestem b.zadowolona z jakości usług . Pani dr... Magda
super weterynarz (1) Serdecznie polecam lecznicę dr.Dominika i dr. Aleksandra z pełnym... Beata Rewelacja (1) Co prawda moj pies nie lubi chodzic do weterynarza.. *gdziekolwiek bym z nią... Patrycja Polecam (1) Bardzo dziękuje pani Doktor za super opiekę nad moją sunią ,Zuzia miała... Alicja Profesjonalnie i miło (1) Moja 6 letnia yorczka została poddana zabiegowi sterylizacji. Stres był... Beata Przychodnia weterynaryjna Zwierzak (1) Wielka dokładność pani doktor i perfekcja oraz bardzo troskliwa opieka nad... Koci pacjent bardzo dobra przychodnia weterynaryjna (1) miła obsługa, dobra jakość usług, przystępne ceny troskliwe podejście do... od tygrysa i kropki Fachowy weterynarz (1) Z całego serca polecam tę przychodnię weterynaryjną. Pani Dominika Skowrońska... Adela super wet (1) Pani Dominika to bardzo mądra i wnikliwa lekarka, kocha zwierzęta i ma też... kiciakocia moja opinia (2) Chciałabym dodać swoją opinię na temat Przychodni Weterynaryjnej KOT i PIES w... Sylwia Polecam! (1) Serdecznie polecam, profesjonalna i miła obsługa! Sterylizowałam w... Justyna Kociara - opinia (1) Zazdoszcze wszystkim, ktorzy mieszkaja niedaleko przychodni Kot i Pies! Ja... Kociara Maria - opinia (1) Bardzo fajna lecznica. Byliśmy zaskoczeni zmianami, które nastąpiły- nowa... Maria Bardzo fachowa opieka (1) Poszliśmy na wizytę z naszą wiekową sunią, bo od kilku dni była w bardzo złej... Anna Wetki z sercem i fachowością (1) Obie Panie znam jeszcze z poprzedniego miejsca zatrudnienia w jednej z... zadowolona