Życzenia Mikołajkowe

Chciałem wszystkim życzyć wszystkiego Najlepszego z okazji Mikołajków. Każdy z nas nawet każdego dnia może być takim Świętym Mikołajem- wystarczy uśmiech na twarzy i jakieś Dobre słowo :). Także z uśmiechem na twarzy Trzymajcie się wszyscy ciepło :) . Z serca Aloha :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

dlaczego portal trojmiasto.pl nie moze zbanowac tego trolla, ciagle zaklada nowe bezsensowne tematy i spamuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tobie też życzę wszystkiego co najlepsze, wiele Radości i Dobroci. Trzymaj się ciepło Bracie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Życzenia Mikołajkowe

Piotrusiu wszystkiego co najlepsze z okazji Mikołajek... wszystko co kreujesz myślą Tak się stanie:) obfitości zdrowia szczęścia miłości i wytrwałości :) Ania
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziękuję Kochana Siostrzyczko za tak piękne słowa, które do mnie skierowałaś, ze swego Dobrego i Ciepłego Serduszka :) Sprawiłaś mi ogromną Radość za co jestem Tobie wdzięczny - jest to dla mnie piękny prezent z okazji Mikołajek :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A do mnie wogule niezawtal a ja nadal czekam drzwi nie klucze i nic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przesyłam Tobie od Mikołaja szczery uśmiech i szczyptę Radości abyś miło spędził dzisiejszy dzień. Trzymaj się ciepło - z serca Aloha :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...