od jakiegoś czasu jestem tam bardzo często. I nigdy nie narzekałam. Pani Krysia, Ania i Basia są naprawdę przesympatyczne! Ania potrafi naprawdę cudnie farbować i dobierać fryzurę, Pani Krysia (fakt, bardzo rozgadana- ale to stwarza swojego rodzaju atmosferę...trzeba się po prostu przyzwyczaić)a Basia to taka wariatka, cuda uczyni na głowie.
Co do jakości kosmetyków się nie zgodzę! Nie wiem skąd wyście to wytrzasnęły drogie panie. Jestem straszną alergiczką i mogę używać tylko najlepszej jakości kosmetyków, bo inaczej źle się to kończy. Nigdy nie miałam problemów z kosmetykami w tym zakładzie. Poza tym sama zaopatruję się tam w odżywki i szampony... Jakoś jestem zadowolona, jak i reszta moich domowników.
Albo paznokcie żel czy akryl. Robiłam w wielu miejscach i często łamałam, a tu nagle się trzymają bardzo dobrze!

Więc zastanówcie się czasem czy nie macie jakiś nieuzasadnionych, wygórowanych potrzeb. Fakt, nie każdemu wszystko pasuje, ale uważam że w tym zakładzie jest ok. Zwłaszcza jeśli chodzi o kosmetyki! Może to też jest kwestia mojego podejścia do ludzi, bo sama muszę się użerać z nimi na co dzień, więc mam inne spojrzenie.

Taka jest moja opinia.