Mega zadowolna z przekłucia nosa (1) Troszkę bolało, ale to wiadomo każdy ma inny próg bólu. Cena znakomita, nie... Nowa Pedicure (1) Sama jestem kosmetyczką wiec bardzo zwracam uwagę na to jakim sprzętem... Ania super (1) Perfekcyjna dbałość o klienta super obsługa dzięki bardzo Piotr Golda
Super (1) Weszłam przypadkiem,chciałam przekłuć ucho w chrząstce. Może i powinnam się... E Nie nie nie :( (2) Bardzo nieprofesjonalny zakład. Panie fryzjerki - z całym szacunkiem - ale... Marta Nigdy więcej ! Ostrzegam !!! (2) Byłam dziś w tym salonie, żeby zadbać o swoje paznokcie ! Pani miała na imię... babawbabie NN - opinia (1) Byłam ostatnio w tym salonie aby przekłuć sobie ucho (helix) i stwierdzam że... NN super salon (1) BARDZO miła obsługa!Pani właścicielka dawała bardzo dużo rad dotyczących... Natalija Zadowolona:) (1) Zdecydowałam się ostatnio na zmianę swojego wizerunku poprzez radykalne... Mira Pedicure najlepiej w Trójmiescie! (1) Polecam zabieg pedicure w wykonaniu właścicielki studia,pani... Mb Super :) (1) Korzystałam już kilka razy z usług tego salonu i zawsze byłam bardzo... Ania profesjonalizm (1) Panie pracujące w zakładzie znają się swojej pracy . Doradzają i z... Gangelus PIERCING-NIE! (1) Stanowczo odradzam wykonywanie piercingu w tym salonie. Pani niekompetentna,... A. fryzjer (1) Jestem zadowolona, polecam Mari REWELACJA ! (1) Gorąco polecam wszystkim ten zakład. Bardzo miła obsługa i naprawdę wysoka... EWELA :) pani Krysia :) (1) salon może niepozorny, ale jakoś usług i porad jest świetna. byłam dziś... Marta Przekłuwanie uszu (2) 30 lat nie dałam się namówić na przekucie uszu, tak się bałam, ale wreszcie... Magda SUPER!!!!!!!!!! (1) JESTEM STAŁYM KLIENTEM I ZA KAŻDYM RAZEM JESTEM ZADOWOLONA. FRYZJERKI... SZCZĘŚLIWA NIGDY WIECEJ (1) teraz bede omijac ten salonik dalekim łukiem , korzystałam z usługi pani... alexia_22 Omijam z daleka!! (1) Niestety choć Panie w salonie bardzo starają się być miłe to niestety ale na... Niezadowolona