zaułek piękności (1) Szukałam fryzjerki, która dobrze dobrałaby kolor włosów i fryzurę do mojej... ruth bogusia - opinia (1) trafiłam do salonu kosmetycznego przez przypadek , pomieszczenia co prawda... bogusia Zmiany!! (1) Polecam ten salon, gdyż w ostatnim czasie zmienił sie tam personel, jest nowa... klientka
super!!!!!! (1) korzystałam z tego salonu juz kilka razy i za każdym razem jestem zadowolona.... zadowolona Fryzura do ślubu (1) Czytając inne opinie zauważyłam że kobiety korzystające z usług najczęściej... Sara TO JAKIŚ ŻART (1) Fryzjerki nic nie potrafią!!! Włosy są sciete nie równo! Szefowa nawiedzona... ja Fryzjerstwo to zbyt dużo (1) Byłem tam raz przez przypadek, w sumie dzieki portalowi trojmiasto.pl i nigdy... Łukasz a ja się z negatywnymi komentarzami nie zgodzę! :) (1) od jakiegoś czasu jestem tam bardzo często. I nigdy nie narzekałam. Pani... Basiek jak dla mnie SUPER !!!!!!!!!!!!! (1) Witam! Polecam wszystkim fryzjerki w tym salonie !, są wspaniałe, zawsze... lejdi24 bla - opinia (1) amatorszczyzna atmosfera jak u cioci tylko to na + bla jestem zadowolona (1) tanio i dobrze - zdecydowanie można polecić klientka polecam :) (1) bylam uczesac sie przed slubem kolezanki - moge polecic kazdemu, kto chce... maddy sympatycznie (1) umowilem sie telefonicznie, szybko sprawnie, i tanio. Szczerze moge polecić... darek nerwy puściłyby najspkojniejszemu!! (1) nawet mojemu mezowi....oazie spokoju...zgadzam się z opiniami neg.tutaj w... KAMA