aby p.Asia była bardziej kreatywna!

zawsze strzygła mnie p.Asia Zalewska (pasemka zawsze cudnie robiła), do czasu byłam zachwycona, ostatnimi czasy kreatywność p.Asi bardzo podupadła...choć trzymam kciuki, że wkrótce to się zmieni ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aby p.Asia była bardziej kreatywna!

Zgadzam się, mocno spadła jakość tego salonu, podstawą są już praktykantki, umiejętności słabe i druga p. Asia - niezadowolona, że w ogóle pracuje. To już nie dla mnie. Można było nie widzieć kiepskiego wystroju wnętrz w salonie, ale dziś nie ma także profesjonalistów. Szkoda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aby p.Asia była bardziej kreatywna!

Również jestem stałą klientką Pani Asi Zaleskiej i też to zauważyłam. Druga Pani Asia nie nadaję się do tego salonu ani chyba zawodu. Zawsze nie zadowolona. Pamiętam jeszcze Kamilę, która zawsze była uśmiechnieta i dobrze wykonywała swoją pracę choć była tylko praktykantką. Pozdrawiam wszystkie Panie i miejmy nadzieję że to się zmieni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aby p.Asia była bardziej kreatywna!

A ja się nie zgodzę co do opinii odnośnie drugiej Pani Asi, zapisuję się zawsze tylko do niej i zawsze jestem mile przyjęta, nigdy nie zauważyłam, żeby była "niezadowolona", no i oczywiście jak dla mnie idealnie mnie strzyże!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aby p.Asia była bardziej kreatywna!

Ja tez nie mogę zgodzić się z opinia o drugiej p.Asi,jestem jej klientka od dłuższego czasu,jestem zawsze milo przyjęta,zawsze o czasie siadam na fotel.Zawsze mogę doradzić się przy jakiejś zmianie i zawsze mogę na nią liczyć.Jest szczera i dobrym fachowcem.Chociaż wydaje mi się ze dziewczyny pracują pod jakąś presja ale na szczęście ja przychodzę do właściwego fryzjera.Aby wszystkie klientki były tak zadowolone jak ja a byłam nie dawno i już nie mogę doczekać się następnej wizyty.Pozdrawiam wszystkie panie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aby p.Asia była bardziej kreatywna!

Witam, byłem na strzyżeniu dwa tygodnie temu. Nie ma drugiej pani Asi ale jest druga pani Kasia. Miła, uśmiechnięta i wygadana, atmosfera ożywiła się. Jak jest Asia i Kasia to powietrze ma elektryczny smak. Bardzo polecam i POZDRAWIAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0