Studio Urody

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Sopot, gen. Stanisława Fiszera 3

Jak zawsze bardzo dobrze. (1) Jestem stała klientka od 4 lat i jestem bardzo zadowolona z usług JZ-Salon.... Agnieszka Justyna Sz. - opinia (1) Usługa ( Keratynowe prostowanie włosów )została wykonana w bardzo... Justyna Sz. Polecam (1) Jestem wieloletnią klientką pani Asi, ma ona dużą wiedzę na temat włosów i... Gugu
aby p.Asia była bardziej kreatywna! (6) zawsze strzygła mnie p.Asia Zalewska (pasemka zawsze cudnie robiła), do czasu... nie lubię zmieniać fryzjera atmosfera (1) Witam, byłem dwa tygodnie temu na strzyżeniu i jestem mile zaskoczony. Nie ma... klient dziewczyny na "6" (2) Po długich trudach odnalazłam swój zakład fryzjerski w którym nie tylko mogę... a.s. Gabi (1) Super- polecam wszystkim. Gabi Na plus (1) Bylam dzis pierwszy raz w tym salonie i chyba po raz pierwszy wyszlam od... Karolina Zawsze wspaniałe włosy! (1) Od ponad 10 lat Asia Zaleska dba o moje włosy,fryzury są zawsze rewelacyjne,a... Kamila opinia (1) Pani Asia jest rewelacyjna,korzystalam z jej uslug wiele razy i zawsze bylam... iwona kornatowska