aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

zastanawia mnie jak się kształtują miesięczne zarobki w trójmieście..czy faktycznie jest aż tak źle..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Czyżby pytanie retoryczne ?? Przeczytaj sobie dodatek praca z piątkowego "Głosu Wybrzeża": sprzątaczkom w Wlk. Brytanii i Irlandii oferuje się od 6,70 GBP za godzinę, a w Finlandii od 8-11 Euro. W Polsce zostają sami narzekacze i tzw. patrioci ekonomiczni nieznający podstaw języka obcego. Zaoferuj przynajmniej 15zł/godz. lub zatrudnij młodą, niedoświadczoną Ukrainkę (te z doświadczeniem wysoko się cenią), najlepiej studentkę (nie płacisz jej składek ZUS). Proste ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Ludzie piszą, że mają wciąż stawki 6zł - 7zł za godzinę pracy w różnych sklepach, cukierniach i knajpach a jak szukam pani do sprzątania i prasowania prywatnie za 10zł na rękę za godzinę to nie ma chętnych. To gdzie te wszystkie pracowite osoby, które chcą jakkolwiek zarobić tylko pracy nie ma?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Zarobki fajne ale za jaką cenę ,ja jestem operatorem maszyn budowlanych i tez mogę po całej Polsce jeździć zobaczymy jak ci się może dziecko urodzi i będziesz je widział raz na pul roku , zobaczymy czy związek wytrzyma czy sasiad ci zony nie bedzie posuwał ja bylem w ie ,uk ,dk czemu tam ludzie maja prace za godne pieniądze na miejscu i za 8 godz stac ich na wczasy kredyt itd w tym jest sęk
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

ZUS stanowisko mł.emeryt 2700 n miesiąc brak 13stki premii i innych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Jedna tylko uwaga TRICITY. Dlaczego to pracodawca ma inwestować w pracownika. Niech siedzi na połamanym krześle, przy starym i zamulonym kompie (np. z systemem Windows 2000) stojącym na biurku na tzw. 'wysoki połysk', którego rok produkcji pamięta późnego Gierka np. 1978. Klima to wg. mnie tylko zbędny luksus - naprawdę można się bez niej obejść (tak pracują szeregowi urzędnicy w Gdańsku). Generalnie po co się starać skoro 60 jak nie 70 % przychodu zjadają podatki, składki i opłaty stałe, a biznes (zależy o jakiej branży mówimy) jest niepewny ??! Chyba, że pracownik i pracodawca się dogadają i będą co miesiąc odkładać ze swojej wypłaty na bieżące (i ewentualnie przyszłe) naprawy, remonty, inwestycje długoterminowe. Ale niestety ten sposób myślenia (powszechny na Zachodzie w małych, a nawet średnich firmach) jeszcze długo nie będzie uznawany za normalny (Polak Cebulak zawsze wie lepiej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Najpierw to ja bym oczekiwał odpowiedzi zwrotnej po spotkaniu rekrutacyjnym,
a nie olewaniu.., czyli cisza..., ale zapowiedź odpowiedzi
oczywiście - każdy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Byłam ostatnio na paru rozmowach bo szukam czegoś innego niż obecnie w administracji biurowej. Generalnie zarobki od 1800 do 2500 netto. Dorabiać już nie da rady bo pełna dyspozycyjność jest wymagana. Chyba zostaje tam gdzie jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

CHŁODNIK - > 15 zł na godzinę to jest dobra płaca???? to 3 Funty za godzinę!!!! Najniższa w UK to 5,5 funta = ok 30zł! przy czym taką płacę dostaje ten co sprząta szklanki ze stołów! a Ty zapieprzasz 200h nie masz życia rodzinnego i prywatnego zjechany jak koń po westernie zajechany kręgosłup i wpieprzasz mrożonki albo na mieście zapiekanki za które przepłacasz... i zarobisz WOW 3 tys!

Czy jeszcze myślisz że pracujesz w porządnej firmie???
WSPÓŁCZUJĘ wypranego mózgu przez tę korpo-ścierwę
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

2400 netto + premia (wychodzi ok 200 zł) = 2600 netto praca pon. - niedzieli ale rozliczane jako dni wolne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

prawda ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

dokładnie tak jest i nie ma socjalu żadnego , nadgodzin aby człowiek mógł zarobić więcej a za niedziele tez nic !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

w handlówce 9 pln. netto . Cieciowanie na stróżówkach za 4-5 pln. (emeryci )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Witam,
czy jest ktoś w stanie udzielić informacji ile jest w stanie średnio wyciągnąć na rękę w Gdańsku mechanik pojazdów ciężarowych i naczep? -czy wg.jest sporo pracy w tej dziedzinie ?
Wertuję rynek,gdyż zamierzam przeprowadzić się do Gdańska.
pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

jestem zwykłym" robolem" na produkcji i mam 3000-4500 na ręke bez wykształcenia i innych papierków. wystarczy olej w głowie i troche chęci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

8 zł na rękę? generalnie chyba przez kilka lat się poprawiło...z tego co obserwuje wśród znajomych to poniżej 2,2 tys netto nikt nie zarabia. wprawdzie to nadal mało ale idzie ku lepszemu. chociaż jak kiedyś przeczytałem ile np zarabia sprzątaczka w Norwegii: 15tys zł to mnie przestało dziwić że tylu ludzi wyjeżdża. na http://eoslo.pl czytałem że informatyk z Polski z kilku letnim doświadczeniem może liczyć w Oslo na 24tys netto. przepaść!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

~sdf, żałosny jesteś. Co ma polityka i np. posłowie na Sejm RP do poziomu zarobków przeciętnych obywateli. Poczytaj sobie porównania zarobków posłów różnych parlamentarzystów z krajów Europy Zachodniej i naszych rodzimych. Nasi plasują się w tych porównaniach przy końcu tabeli i wychodzą na biedaków krajów Wspólnoty. Jest to jeden z wielu powodów (oprócz m.in. władzy, która zawsze deprawuje) korupcji polityków o której wciąż nam media donoszą (o ile jest tzw. kontrolowany przeciek) i wałków np. z przejazdami służbowymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Bo kradniesz pan ,panie pośle .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Powiedz jeszcze ,że znasz któregoś posła z PO . Panią Pomaską ? Hallową ? , Nowaka ? Bo nie wierzę ,że szary człowiek w Polsce jak ty może tyle zarobić .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Szaraczek zarabia 1300 -2000 netto .

Paweł Adamowicz zarabia 25.000 zł netto , Katarzyna Hall 13.000 zł ,ty zarabiasz 2500 zł netto . We trójkę średnio zarabiacie 13.000 zł netto . Zadowolony ? :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pitolicie i jeczycie

pracowalem w hotelu nie ma takiej opcji zeby hausekeeper tyle zarobil
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...