aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

zastanawia mnie jak się kształtują miesięczne zarobki w trójmieście..czy faktycznie jest aż tak źle..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

tak jestem płytki bo do tych pieluch chciałem dokupić jeszcze nowe buty dziecku bo coś szybko rośnie ale nie wiem co zrobić bo niestarczy mi na ibufen a dziecko ma coraz większy katar zapytam szefa co zrobić on w końcu wie wszystko najlepiej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

tylko weź przyjacielu pod uwagę jedną rzecz - ceny usług , myślisz że każdego pracodawce stać na to żeby każdemu pracownikowi dać 13 na godz w każdej branży jeżeli tak to się mylisz i widać jaki płytki jesteś bo w dzisiejszych czasach jest tyle firm i taka konkurencja że naprawde klienci mogą wybierać. i zgodzę się ztym że faktucznie panuje coś takiego jak zaniżanie cen bądź stawek godzinowych bo każdy chce i musi przeżyc kolego i nie może sobie pozwolić na przebieranie w pracy bo musi np kupić pieluchy dla dziecka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

tylko niewolnik pracuje 215 godzin gościu szanuj się tyle powinieneś zarobić za normalne godziny w miesiącu . Jako spawacz :)) sam spawałem kiedyś i wiem ile można zarobić ale zachorowałem pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

O, to to ! Niesprawiedliwie jest widzieć, źródło całej złej sytuacji na rynku pracy (czy aby na pewno?) tylko w pracodawcach / zleceniodawcach! Na ogół takie krzywdzące sądy wydają pracownicy na nisko płatnym stanowisku nie wymagającym większej wiedzy eksperckiej czy specjalistycznych umiejętności.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Słusznie - zarobki robotników (spawaczy, elektryków itp) będą rosnąć ponieważ większość fachowców siedzi już na wyspach lub w Holandii czy Norwegii.
Reszta po zarządzaniu nie ma czym zarządzać a rąk do pracy brakuje.
Dlatego mój kolega który robi łazienki nigdzie się nie wybiera choć zwiedził pół Europy - ma roboty na rok do przodu i wyciąga ponad 10tys zł. (działalność, praca po 10h/dziennie.)
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

to wasza wina zarabiacie tyle na ile się zgodzicie i wiem co mowie bo sam nieraz musiałem szukać nowej pracy jak szefowi było żal dać mi 1zł podwyżki wyzwałem go od dziadów i szukałem dalej a on na moje miejsce szukał pózniej pól roku dobrego pracownika obecnie mam 13zł za godzinę pracy i jestem zadowolony dlatego też staram się by i szef był zadowolony ponieważ zaczynałem od 10 zl na godzine i szkoda by mi było znowu szukać nowej roboty dlatego za te pieniądze warto szanować tą co mam.wkurzają mnie natomiast idioci co przychodzą do mnie do firmy i opowiadaja mojemu szefowi że jest taki zarąbisty bo dał im 10zł a wszędzie płacą po 8żł kretyni nie zdają sobie nawet sprawy że takim głupim włarzeniem w d*pę psują tego pracodawce zanirzajac sami sobie stawki dlatego w polsce jest tak jak jest bo idiotów u nas nie brakuje,szkoda gadać zresztą prawda jest taka że jak jesteś dobrym pracownikiem i masz fach w ręku to kazdy szef da ci więcej kasy wystarczy się o nią konkretnie upomnieć bo lepiej jest dać dobremu pracownikowi 2-3 zeta podwyżki niż póżniej zatrudnić dwóch na jego miejsce po 8 zeta, itd
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

od 800-1200 za ok.2 doby, oczywiście na zmiany, lecz praca raczej dorywcza, max 3 razy w miesiacu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

a mostostal to jest w gdansku moze bez kropek to dla ciebie jest zagranica hhihihihihhi.czytaj ze zrozumieniem a nie tylko zeby ludzi na forum je....ba.c . moze ty jestes psem i szukasz hu..j wie czego albo ludzi skłucac.tu chcemy wporzo wypowiedzi a jak takis madry to do sejmu na wiejska podpowiadam ze do warszawki bo tam madrali brakuje i moze dzieki tobie nie bedzie trzeba wyjezdzac z tego pieknego kraju//////burunie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

czytaj gnoju przyjechałem tu z wiochy kurs zrobilem za swoje wynajmuje mieszkanie i mnie stac na to przecinków nie robie bo mam nadzieje ze czytaja to ludzie inteligentni.a jak chcesz pindlu przecinki i kropki to poczytaj sobie JANA BRZECHWY Lokomotywa.a pewnie mi zazdroscisz zwiedziłem kupe świata o czym pewnie mozesz tylko marzyc i nie czepiaj sie znowu o kropki .WANKERZE to z angielskiego w podpowiedzi
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: pitolicie i jeczycie

a co? wyciagi mam ci pokazac, zebys uwierzyl, ze mozna ciezka i uczciwa praca zarobic 2800? i do tego nie w obozie tylko fajnym miejscu?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Z kropkami może i masz rację....(o! znowu!).
Ale co do wypowiedzi to nie załapałaś sarkazmu najwidoczniej :) Dzikiemu życzę jak najlepiej, aby tylko się sprawdzał w swoim zawodzie i był zadowolony z tego co robi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: pitolicie i jeczycie

ciekawy jestem w jakim hotelu z tego co sie orientuje to wszedzie obozy pracy i o 2 tys mozna se pomarzyc,a co dopiero o 2800
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 8

pitolicie i jeczycie

ja sprzatam pokoje w hotelu i zarabiam 2000, a w sezonie 2800.Pracuje uczciwie i ciezko i nie narzekam na forum,do roboty sie wezcie, a nie na forum zale pisac!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 68

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

zazdrość przez Ciebie przemawia?:)przecinków się czepiasz, no wiesz:) Ty za to nastawiałeś kropek za 10.
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Ciekawa - Twoje pytanie jest pozbawione jakiegokolwiek sensu - jakie zarobki kształtują się w trójmieście...
..odpowiem - od 500 złotych (optymistycznie) do kilkunatu-kilkudziesięciu tysięcy złotych na miesiąc. Czasami zdarzają się wyjątki w kwocie kilku milionów. Ale tych od razu wpisuje się na listę Forbesa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

No...zrobiłeś kurs za nasze podatki i spieprzyłeś z kraju, pozytywnie :]

Wracaj teraz i zapier*alaj...
..szkoda tylko, że taki światowiec nie potrafi przecinków i kropek stawiać....ech..wieśmak wieśmakiem pozostanie....no, bogatym - to fakt...za nasze.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 50

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

ja zrobilem tak.poszedlem do stoczni pólnocnej zrobilem kurs 111, 136 rok przepracowałem i podziekowałem po paru dniach wyjechałem na 6 mies. na wyspy bahama na remont wycieczkowca i tak zwiedzalem swiat do marca 2012 kiedy mi sie wiza usa skonczyla.a teraz mostostal platformy wiertnicze dla norwegów
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

25 ziko na godzinę to bardzo godziwie
a przecież spawcze zarabiają nawet spokojnie dwa razy tyle;

faktycznie trzeba było iśc do szkoły przy stocznii i mieć taki fach na ręku...
ale czy teraz nie mając doświadczenia warto zainwestować w taki kurs i jakie ewentualnie spawanie wybrać?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Widać, że w Polsce wbrew panującej linii narzekań można zarabiać więcej jak głodowa jałmużna pracując uczciwie :) !!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

spawacz mostostal pomorze przez posrednika który jeszcze za mnie cos tam rabuje 215 godz. w lutym 5375zł na łapke i kasa juz 5 marca byla u mnie w kieszeni
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jakie studia gwarantują zatrudnienie (136 odpowiedzi)

Mam nadzieję, że wątek nie był poruszany. Mam córkę, która w tym roku zdaje maturę. Nie od dziś...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (54 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?